RAIDBOXES alternatief – de voordelen van het kiezen voor Kinsta

Als je op zoek bent naar een alternatief voor RAIDBOXES, dan ben je hier aan het goede adres. Kinsta wordt exclusief aangedreven door het Google Cloud Platform en biedt een unieke, krachtige oplossing voor managed WordPress hosting. Met betaalbare pakketten en de beste technologie binnen de sector, is ons voor snelheid geoptimaliseerde platform perfect voor sites van elke omvang. Laten we eens kijken naar alle voordelen van het kiezen voor Kinsta als je hostingprovider!

Inleiding

Hoewel RAIDBOXES op bepaalde punten overeenkomt met Kinsta, beide zijn bijvoorbeeld managed hostingproviders specifiek voor WordPress, wordt hun hosting niet ondersteund door dezelfde innovatieve technologieën als bij Kinsta, maken ze geen gebruik van een wereldwijd high-performance netwerk en hebben ze geen 24/7 support.

Met maar één datacenterlocatie biedt RAIDBOXES gelokaliseerde hosting aan voor de Duitse markt. Daarnaast bevatten de pakketten van RAIDBOXES geen CDN, wat betekent dat het geen goede optie is voor WordPress sites die ook klanten en bezoekers hebben van buiten Duitsland. In deze uitgebreide vergelijking leggen we uit wat Kinsta zo anders maakt van andere providers als RAIDBOXES, en kijken we naar de vele voordelen die je krijgt als je voor Kinsta kiest als je managed WordPress host.

In het kort: zo verhoudt Kinsta zich tot RAIDBOXES

Voordat we dieper ingaan op de specifieke kenmerken van Kinsta vs AWS, willen we eerst een beknopt overzicht geven van de grootste verschillen tussen de twee hostingoplossingen.

Kinsta is de best beoordeelde WordPress host op G2, ’s werelds toonaangevende software review- en vergelijkingssite:

#1 WordPress hostingprovider door G2

Users Love Us G2 awardSmall Business Leader G2 awardBest Relationship G2 awardBest Usability G2 awardEasiest Admin G2 award

Kinsta wordt exclusief aangedreven door het Google Cloud Platform en het Premium Tier netwerk van Google, waardoor we de snelheid, prestaties en beveiliging van elke website die bij ons wordt gehost, kunnen maximaliseren.

Laten we eens kijken naar andere grote verschillen tussen Kinsta vs RAIDBOXES:

  • Kinsta is een toonaangevende leverancier van WordPress hosting, en is een door Google Cloud Platform aangedreven WordPress host. We bieden een hoogwaardige gecontaineriseerde WordPress hostingoplossing die op basis van belasting CPU en RAM in realtime kan autoscalen. De pakketten van RAIDBOXES worden niet automatisch geschaald en kennen limieten wat betreft CPU en RAM. Zo is hun “Pro” pakket beperkt tot 2 CPU’s en 4GB aan RAM.
  • Kinsta gebruikt voor alle klanten, ongeacht het afgenomen pakket, de snelste compute-optimized servers van Google Cloud Platform in combinatie met het Premium Tier wereldwijde netwerk van Google Cloud.
  • Kinsta heeft een sterke wereldwijde aanwezigheid met 24 high-performance datacenterlocaties van over de hele wereld, inclusief een locatie in Frankfurt in Duitsland. RAIDBOXES biedt slechts één hostinglocatie in Duitsland aan.
  • Bij Kinsta maak je bij elk pakket gebruik van een gratis CDN met wereldwijde 34 POP’s. De pakketten van RAIDBOXES bevatten geen gratis CDN.
  • Kinsta biedt bij elk pakket zes soorten backups: gratis automatisch/dagelijks, optioneel elk uur, handmatig, door het systeem gegenereerd, downloadbaar en externe backups die automatisch naar je Google Cloud of Amazon S3 opslag worden verstuurd. RAIDBOXES biedt slechts twee backupopties, en je hebt niet de mogelijkheid om backups te downloaden of deze veilig op te slaan bij een externe cloudopslagprovider.
  • Ons custom MyKinsta dashboard bevat vele handige tools om je site te beheren, zoals met één klik SSL aanmaken, URL redirects, zoeken en vervangen binnen databases, ionCube Loader en meer. RAIDBOXES heeft geen dashboard vol met tools die sitebeheer van WordPress sites makkelijker maken.
  • Kinsta’s Starter pakket bevat 10GB aan snelle SSD opslag, terwijl RAIDBOXES’s “Fully Managed” pakket slechts 5GB aan opslag heeft.
  • De pakketten van Kinsta bevatten alles wat je nodig hebt om de veiligheid en prestaties van je WordPress site te maximaliseren. We bieden premium Cloudflare DNS, 720x uptime-monitoring per dag, GeoIP blokkering, DDoS bescherming, gratis malwareverwijdering en een intelligente firewall aangedreven door Cloudflare. RAIDBOXES biedt geen premium DNS service en DDoS bescherming en het verwijderen van malware is een add-onservice die €80 per uur kost.
  • Het meertalige ondersteuningsteam van Kinsta, bestaande uit meer dan 120 WordPress experts staat 24/7 tot je beschikking. RAIDBOXES biedt geen 24/7 support, wat betekent dat de kans bestaat dat je 12 uur moet wachten om met een supportmedewerker te praten.
  • RAIDBOXES wijzigt bestanden van de WordPress core (wat helemaal geen goede gewoonte is), wat het lastiger maakt om je site naar een andere host te migreren. Kinsta bewerkt geen WordPress corebestanden.
  • Met alle pakketten krijg je bij Kinsta toegang tot onze Application Performance Monitoring (APM) tool voor het oplossen van prestatieproblemen op je WordPress site. RAIDBOXES heeft geen ingebouwde APM oplossing.

Kinsta is gebouwd voor prestaties en schaalbaarheid

Als je op zoek bent naar een prestatiegerichte en schaalbare host, dan ben je bij Kinsta aan het juiste adres. In tegenstelling tot andere managed WordPress hosts zoals RAIDBOXES, willen wij onze klanten toegang geven tot de snelst mogelijke infrastructuur en is dit onze hoogste prioriteit. Ons zelfgebouwde platform is volledig geoptimaliseerd om de hoogste snelheden te leveren en is altijd schaalbaar, of je nou een persoonlijke blog runt of een e-commerce winkel die miljoenen per maand aan inkomsten genereert.

Bij Kinsta gebruiken we alleen de snelste technologieën voor onze hostingstack. In een sector waar andere hosts slechte tot middelmatige infrastructuur gebruiken om de sites van hun klanten aan te drijven, gebruikt Kinsta de snelste compute-optimized VM’s die beschikbaar zijn op Google Cloud Platform. Als klap op de vuurpijl maken we gebruik van GCP’s Premium Tier netwerk, dat ervoor zorgt dat het verkeer van en naar de sites van onze klanten zo snel mogelijk wordt bediend. Wat paginalaadtijden en performance betreft, telt elke seconde!

Google Cloud Platform’s snelste servers vormen de basis van onze hostinginfrastructuur. Daarnaast bestaat onze high-performance hostingstack uit georkestreerde en gecontaineriseerde LXC softwarecontainers en door LXD beheerde hosts, in combinatie met nauwkeurig afgestemde configuraties voor Nginx, PHP en MariaDB. Dankzij onze unieke gecontaineriseerde infrastructuur kunnen sites die op Kinsta worden gehost, hun CPU en RAM gebruik opschalen wanneer bij verkeerspieken.

Seth Kravitz from PHLEARN

Kinsta is de snelste serverconfiguratie die we ooit hebben gehad. Niets komt ook maar in de buurt. Snelheid is zo cruciaal voor e-commerce. Als je een klant ook maar één reden geeft om hun afrekenproces te onderbreken, ben je ze kwijt. Langzame site-snelheden kostten ons vroeger ontelbare klanten. Sinds de overstap naar Kinsta is onze omzet omhoog gegaan, zonder ook maar iets aan de site te veranderen.

MyKinsta: een dashboard beter dan die van de concurrenten

Bij Kinsta willen we het leven van onze klanten verbeteren door het leveren van krachtige features die het beheer van WordPress sites makkelijker maken. Ons op maat gemaakte MyKinsta dashboard is met dit doel gebouwd en bevat tools als zoeken en vervangen, aanmaken SSL certificaten, URL redirects en nog veel meer. MyKinsta bevat zelfs een uitgebreid analyticsdashboard dat inzicht geeft in de belangrijkste sitestatistieken.

Het MyKinsta dashboard.
Het MyKinsta dashboard.

Het dashboard van RAIDBOXES bevat een aantal tools zoals een WP_DEBUG schakelaar, legen van cache en HTTP authenticatie. Het dashboard is echter lang niet zo gebruiksvriendelijk en rijk aan features als het MyKinsta dashboard. Laten we eens kijken naar een aantal van de functies die ons MyKinsta dashboard zo krachtig maken, waarvan je vele niet tegen zal komen in het dashboard van RAIDBOXES:

  • Testomgevingen die je met één klik in kan schakelen en de mogelijkheid om backups te herstellen naar productie of staging.
  • Snelle toegang tot phpMyAdmin.
  • Premium DNS dat wordt aangedreven door Cloudflare, met eenvoudig DNS beheer rechtstreeks vanuit MyKinsta.
  • Gedetailleerde analyses en inzichten, inclusief bandbreedte- en bezoekersgegevens, CDN verbruik en -inzichten, prestatie-analyse en cache HIT en MISS ratio.
  • Een gratis high-performance CDN waar je niks voor hoeft te betalen.
  • Een WordPress debuggingtool.
  • Een zoek-en-vervang-tool waarmee je in bulk updates kan uitvoeren.
  • Met één klik van PHP versie wisselen, evenals een ingebouwde tool om PHP opnieuw te starten.
  • Automatische MySQL databaseoptimalisaties.
  • Een dashboardtool om de sitecache te legen.
  • ionCube laden met één klik.
  • Een one-click Let’s Encrypt feature voor gratis SSL certificaten, met de optie om je eigen certificaten te importeren.
  • Je kan eenvoudig een wachtwoord zetten op je omgeving, plus de mogelijkheid om de loginbeveiliging te verhogen door je SSH sleutels aan het dashboard toe te voegen.
  • Een krachtig ingebouwde APM tool voor het oplossen van prestatieproblemen met WordPress.
  • We ondersteunen het hebben van meerdere gebruikers met verschillende machtigingsniveaus en rechten.
  • Een meertalig dashboard dat beschikbaar is in 10 talen: Engels, Italiaans, Spaans, Frans, Duits, Portugees, Japans, Zweeds, Deens en Nederlands.
  • Met één klik toegang tot ons 24/7 deskundige supportteam.

Maar waarom zou je ons op ons woord geloven, als je ons dashboard zelf uit kan proberen met onze gratis MyKinsta demo? Om te beginnen hoef je je alleen maar te registreren voor je gratis account. Vervolgens kun je de gebruiksvriendelijke interface en tools verkennen om te ontdekken wat MyKinsta anders maakt dan onze concurrentie!

We waarderen de feedback van onze klanten en streven er altijd naar om beter te worden. Daarom zoeken we regelmatig naar mogelijkheden om ons te verbeteren en houden we rekening met de verzoeken en feedback die we van klanten krijgen om ons aanbod te verbeteren. Als iets je site- of hostingervaring nog beter kan maken, willen we dat graag horen!

Kinsta is wereldwijd aanwezig

Een ander voordeel van hosting bij Kinsta is toegang tot een wereldwijd netwerk van datacenters. Kinsta klanten kunnen WordPress sites lanceren op 24 locaties over de hele wereld. Voor klanten die zich zorgen maken over snelheid en vertraging binnen Europa: we hebben een flink aantal hostinglocaties in Europa, waaronder Duitsland, Nederland, België en meer. In tegenstelling tot Kinsta heeft RAIDBOXES slechts één hostinglocatie in Duitsland.

Onze huidige hostinglocaties zijn onder meer:

  • Council Bluffs, Iowa, VS
  • Londen, VK
  • Sydney, Australië
  • St. Ghislain, België
  • Changhua County, Taiwan
  • Mumbai, India
  • The Dalles, Oregon, VS
  • Ashburn, Virginia, VS
  • Moncks Corner, South Carolina, VS
  • São Paulo, Brazilië
  • Seoul, Zuid-Korea.
  • Salt Lake City, VS.
  • Franfurt, Duitsland
  • Jurong West, Singapore
  • Tokio, Japan
  • Montréal, Canada
  • Eemshaven, Nederland
  • Hamina, Finland
  • Los Angeles, Californië, VS
  • Hong Kong
  • Zürich, Switzerland
  • Osaka, Japan
  • Las Vegas, VS

Dit is een heel andere ervaring dan wat je kan verwachten bij RAIDBOXES, die klanten slechts één hostinglocatie in Duitsland biedt.

Code Review Tools

Kinsta is ontwikkelaarsvriendelijk

Bij Kinsta zijn veel van onze teamleden ook ontwikkelaars. Daarom is alles wat we maken, van het MyKinsta dashboard tot onze producten en tools, gebouwd met ontwikkelaars in gedachten. Ons platform kan je helpen om je productiviteit en efficiëntie van je workflow te verbeteren.

Wanneer je Kinsta als je managed WordPress host gebruikt, heb je toegang tot een breed scala aan ontwikkelaarsvriendelijke functies en tools die je niet per se zou krijgen met een host als RAIDBOXES. Dit zijn onder andere:

  • Zes soorten backups: gratis automatisch/dagelijks, optioneel elk uur, handmatig, door het systeem gegenereerd, downloadbaar en automatische offsite backups naar je Amazon S3 of Google Cloud opslag. RAIDBOXES biedt slechts één type backup.
  • Sneller zoeken met de Elasticsearch addon, evenals snellere databaseprestaties via de Redis addon. RAIDBOXES biedt geen Redis- of Elasticsearch add-ons.
  • De mogelijkheid om bij alle pakketten je site via reverse proxy  te laden. Dit krijg je niet bij de pakketten van RAIDBOXES.
  • Met Kinsta kan je voor elke live- en stagingsite een andere versie van PHP kiezen en kan je rechtstreeks vanuit je dashboard met één klik van PHP versie wisselen.
  • Alle Kinsta pakketten worden geleverd met een gratis APM tool om je te helpen bij het diagnosticeren van prestatieknelpunten op je WordPress site.
  • Je kan DevKinsta gebruiken (onze lokale WordPress ontwikkeltool) om site-updates rechtstreeks naar een Kinsta stagingomgeving te pushen. RAIDBOXES heeft geen geïntegreerde tool voor lokale ontwikkeling.

Overzicht van vergelijking features

Nu we hier zijn aanbeland, willen we graag even de tijd nemen om de grootste verschillen tussen Kinsta en RAIDBOXES op een rijtje te zetten:

KinstaRAIDBOXES
PrijzenPakketten beginnen bij $30/maandPakketten beginnen bij €15/maand
Money-Back Guarantee30 dagen bij alle pakketten14 dagen gratis proefperiode
Verschillende pakketten10 (exclusief op maat gemaakte pakketten)8
Premium 24/7 ondersteuningAlle pakkettenX
Kern infrastructuurVoor alle pakketten hetzelfde (GCP)Niet gespecifieerd
SSH toegangAlle pakkettenAlle pakketten
Wereldwijde datacenters24 locaties1 locatie
BandbreedtelimietenGeen limieten (binnen AUP)Niet gespecifieerd
Containertechnologie100% isolatie van bronnen voor elk pakketNiet gespecifieerd
Gratis migratiesAlle pakkettenAlle pakketten
TestomgevingAlle pakkettenAlle pakketten
FirewallAlle pakkettenNiet gespecifieerd
PHP versiesPHP 7.3, 7.4, 8.0PHP 7.1, 7.2, 7.3, 7.4
Gratis CDN34 (alle regio’s)X
Gratis SSL certificatenAlle pakkettenAlle pakketten
Gratis APM toolKinsta APMX
Uptime MonitoringAlle pakketten (720 keer per dag)X
ResourcelimietenEnige limiet is aantal PHP workersVerschilt per pakket
Ondersteuning MultisitePro pakketten en hogerPro pakketten en hoger
GeoIPNiet gespecifieerd
Ondersteuning reverse proxyNiet gespecifieerd
Redis Add-onX
Elasticsearch Add-onX
Ondersteuning voor New Relic APMX
Meertalig dashboardEngels, Spaans, Duits, Nederlands, Portugees, Italiaans, Frans, Zweeds, Deens, JapansEngels en Duits

Beveiligd en beschermd

Hoewel RAIDBOXES malware voor je kan scannen en verwijderen, is dit een add-on dienst die €80/uur kost. Bij Kinsta vinden we dat server- en sitebeveiliging een cruciale prioriteit zou moeten zijn, ongeacht welk hostingpakket je van ons afneemt. Naast dat we gratis malware scannen en verwijderen, nemen we een aantal actieve en passieve maatregelen om je site te beschermen tegen kwaadwillenden.

Een aantal van de beveiligingsfuncties van Kinsta zijn:

  • Het elke twee minuten monitoren van je site op uptime, 720x per dag.
  • Detectie en bescherming van DDoS aanvallen in realtime.
  • Geïsoleerde LXC containers.
  • Strikte op software gebaseerde beperkingen
  • Two-factor authenticatie (2FA).
  • GeoIP blokkering.
  • Een intelligente firewall aangedreven door Cloudflare.
  • Geautomatiseerde backups.
  • IP Deny tool in MyKinsta.
  • Zelfherstellende PHP.
  • Ondersteuning voor versleutelde SFTP- en SSH verbindingen (we ondersteunen niet het onveilige FTP).

We bieden premium uptime-monitoring voor al je WordPress sites via ons custom monitoringsysteem. Kinsta pakketten bevatten een 100% hack-fix-garantie voor alle sites die op het platform worden gehost. Dit betekent dat in het zeldzame geval dat er iets met je site gebeurt, we dit gratis zullen repareren in plaats van een duur uurtarief in rekening te brengen.

Gratis WordPress migraties

In plaats van dat je ingewikkelde migratieplugins hoeft te installeren en configureren, handelt ons bekwame team van WordPress experts het hele migratieproces voor je af! Je hoeft je dus geen zorgen hoeft te maken over complexe zaken en ook niet bang te zijn dat je belangrijke gegevens verliest. Al onze pakketten, van Starter tot Enterprise bevatten een of meer gratis migraties  vanuit RAIDBOXES!

Om aan de slag te gaan, hoef je alleen ons aanvraagformulier voor sitemigratie in te vullen. Van daaruit neemt een Kinsta migratie-engineer contact met je op om een tijdstip voor de migratie in te plannen. Ook kan je de status van de migratie rechtstreeks volgen vanuit je MyKinsta dashboard.

Webperformance benchmarks

De prestaties van je WordPress site hebben een directe invloed op SEO, gebruikerservaring, bouncepercentage en meer. Daarom is het uiterst belangrijk om een krachtige WordPress host te kiezen om ervoor te zorgen dat je site zo snel mogelijk laadt!

Hier zijn de resultaten van een benchmarktest uitgevoerd met WebPageTest.org die de prestatieverschillen tussen Kinsta en RAIDBOXES op 10 locaties over de hele wereld laat zien.

 KinstaRAIDBOXES
Dulles0.520.972
Los Angeles0.7891.836
London0.9380.621
Frankfurt1.0490.746
Mauritius2.2572.329
Singapore2.6962.961
Mumbai2.0341.519
Tokyo1.2282.875
Sydney1.6321.934
São Paulo1.3342.612

Geef de levering van je content een boost met Kinsta CDN

Alle Kinsta pakketten bevatten een gratis CDN, dat je eenvoudig rechtstreeks vanuit het MyKinsta dashboard kan inschakelen voor al je sites. De pakketten van RAIDBOXES worden niet geleverd met een gratis CDN, wat betekent dat je je portemonnee moet trekken om de voordelen van een CDN te krijgen.

KinstaCDN is een gratis HTTP/2 en IPv6-enabled Content Delivery Network (CDN). Onze content delivery-architectuur is speciaal gebouwd voor het leveren van content met een hoge doorvoer en weinig vertraging. Bovendien wordt je content gecachet en geleverd vanuit de 34 wereldwijde POP’s wat de levering van je assets een boost geeft. Deze locaties omvatten alle grote regio’s, waaronder Amerika, Europa, Australië, Zuid-Amerika, Azië en Afrika!

Deskundige support voor WordPress

Bij Kinsta hebben onze klanten de hoogste prioriteit. Geen probleem is te groot of te klein voor ons team van WordPress experts. We hebben geen gelaagd ondersteuningssysteem, wat betekent dat je altijd snelle en efficiënte hulp krijgt van een gekwalificeerde engineer.

We zijn er altijd om te helpen met 24/7 premiumondersteuning, ongeacht welk pakket je van ons afneemt. Ongeacht het tijdstip van de dag of waar ter wereld je je bevindt, je kan chatten met ons deskundige ondersteuningsteam via Intercom, een geïntegreerd berichtenplatform voor klanten.

Onze ondersteuning is niet alleen deskundig en handig, maar ook ongelooflijk snel. We hebben een gemiddelde initiële reactietijd van minder dan twee minuten! We bieden 24/7 ondersteuning aan en beschikken over een kennisbank met uitgebreide bronnen die beschikbaar zijn in 10 talen, waaronder het Nederlands.

Grafiek van hoe klanten van Kinsta hun gesprek met de hostingsupport beoordelen.
Grafiek van hoe klanten van Kinsta hun gesprek met de hostingsupport beoordelen.

Ook monitoren we elke website elke twee minuten op uptime. Mocht je site ooit in de problemen komen, weet dan wat we zo snel mogelijk contact met je opnemen. In tegenstelling tot bij Kinsta is de support van RAIDBOXES beperkt wat betreft openingstijden. Dit betekent dat als je een probleem ondervindt op je door RAIDBOXES gehoste site, je in sommige gevallen meer dan 12 uur moet wachten voordat je een reactie ontvangt. Voor bedrijven waarvan de site cruciaal is voor de omzet, kan het gebrek aan 24/7 ondersteuning een enorme impact hebben op de winst en gebruikerservaring.

We hebben in de afgelopen 10 jaar alle grote managed WordPress-hostingdiensten uitgeprobeerd. Het supportteam van Kinsta is zonder twijfel het beste dat we ooit hebben gezien. Bij de meeste hosts kan je alleen een ticket indienen, sommige laten je live chatten en zelden bieden ze telefonische ondersteuning (wat overigens helemaal geen zin heeft)… maar er is geen andere managed WordPress-host op de markt waar je standaard meteen in contact komt een professionele WordPress-engineer. Vaak duurt het bij andere hosts enorm lang voordat je een senior engineer kan spreken. Met Kinsta krijg je meteen de daadwerkelijk engineer te spreken die je probleem 100% van de tijd oplost. Ongeëvenaard en ongehoord.

Beste affiliateprogramma in de sector

Kinsta streeft er altijd naar om de verwachtingen van onze klanten te overtreffen. Onze tevreden klanten vertellen daarom maar al te graag over de managed WordPress hosting van Kinsta. Deze toewijding en waardering hebben geholpen onze positie als een van de snelstgroeiende hosts te versterken.

Het is ook een van de redenen waarom we een van de best betalende affiliateprogramma’s aanbieden die je kan vinden.  Als affiliatepartner van Kinsta kun je, afhankelijk van het pakket, maar liefst $500 verdienen voor elke aanmelding. Bovendien ontvang je een maandelijks terugkerende commissie van 10% gedurende de levensduur van de doorverwezen klant. Kinsta klanten hebben een extreem laag verloop, dus het vertellen van je publiek over Kinsta is een geweldige manier om een passieve inkomstenstroom te ontwikkelen.

We maken zaken eenvoudig en duidelijk voor onze affiliates. Daarom hebben we ons eigen unieke WordPress hosting affiliatedashboard gemaakt, zodat je niet hoeft te werken op onoverzichtelijke en onduidelijke externe platforms.

Ook RAIDBOXES heeft een affiliateprogramma. De niveaus, de provisiestructuur en de duur van de “minimale klantloyaliteit” kunnen echter verwarrend zijn, dus het is moeilijk om van tevoren te weten hoeveel je kunt verdienen.

Sluit je aan bij alle mensen die al naar Kinsta zijn overgestapt

We nemen innovatie serieus en zijn er trots op de snelste en nieuwste hostingtechnologieën aan te bieden aan WordPress gebruikers over de hele wereld. Daarom zijn we altijd in ontwikkeling en maken we gebruik van de beste beschikbare oplossingen. Als je onze vele feature-updates bekijkt, zul je zien dat geen enkele andere hostingprovider met dezelfde snelheid en frequentie nieuwe functies, tools en integraties vrijgeeft.

We hebben vertrouwen in onze managed WordPress hostingoplossingen en willen dat je volledig tevreden bent met je hosting. Daarom bieden we een 30 dagen niet-goed-geld-terug-garantie aan. Als je klaar bent om de overstap te maken van RAIDBOXES en te verhuizen naar een wereldwijd WordPress hostingplatform dat wordt aangedreven door de snelste servers van GCP, probeer dan Kinsta 30 dagen zonder risico!