Alternatief voor Pagely: de voordelen van het kiezen voor Kinsta

Ben je op zoek naar een beter alternatief voor Pagely voor het hosten van je website? Bij ons ben je dan aan het juiste adres! Kinsta wordt aangedreven door het Google Cloud Platform en biedt een effectieve, innovatieve alles-in-één oplossing voor managed WordPress hosting. Ons platform is geoptimaliseerd voor snelheid en schaalbaarheid en levert ongeëvenaarde prestaties tegen concurrerende prijzen die je nergens anders vindt. 

Inleiding

Pagely, overgenomen door GoDaddy in november 2021, is een managed WordPress hostingprovider die al een tijdje actief is. Het mist echter de geavanceerde technologieën en unieke, innovatieve oplossingen die Kinsta levert. Ook biedt het platform niet de flexibele functies en controle die wij onze klanten bieden.

Hoewel de diensten die je bij Pagely krijgt min of meer vergelijkbaar zijn met die van Kinsta, leveren de platforms deze tegen heel verschillende prijzen. De kosten van de pakketten van Pagely zijn zo hoog dat veel klanten afhaken, helemaal als je je bedenkt dat de abonnementen bij Kinsta meer waar voor je geld bieden en tegelijkertijd betere support en gebruiksgemak bevatten.

We horen bij Kinsta dagelijks ontevreden Pagely klanten die op zoek zijn naar een beter Pagely alternatief. Ze zoeken een betrouwbare hostingservice die geavanceerde functies en robuuste tools voor WordPress gebruikers kan bieden, zonder dat het ze een fortuin kost.

Als jij in deze categorie valt, dan heb je geluk. Hieronder zullen we bespreken wat Kinsta zo uniek maakt en gaan we het hebben de grootste voordelen die je krijgt als je ons kiest als je managed WordPress host!

Korte versie: hoe Kinsta zich verhoudt tot Pagely

Voordat we dieper ingaan op de specifieke kenmerken van Kinsta vs Pagely, willen we eerst een kort overzicht geven van de grootste verschillen tussen de twee hostingplatforms. 

Kinsta is de best beoordeelde managed WordPress host op G2, ’s werelds toonaangevende software review- en vergelijkingssite:

#1 WordPress hostingprovider door G2

Profiteer van een 20% snellere website door simpelweg over te stappen van Pagely naar Kinsta

Migrating from pagely to kinsta

We hebben meer dan 3.200 migraties gemeten in een periode van drie maanden. Klantensites ervoeren gemiddeld 20% snellere laadtijden door naar Kinsta te verhuizen.

Hoe is dit mogelijk? Onze klanten profiteren van:

Migreer probleemloos van Pagely naar Kinsta met onze gratis deskundige migratieservice. Met onze 30 dagen niet-goed-geld-terug-garantie kun je de service en verbeterde snelheden volledig zonder risico uitproberen. De enige manier waarop je verliest, is door het niet te proberen!

Ook is Kinsta de eerste hostingprovider die exclusief wordt aangedreven door het Google Cloud Platform. Doordat we gebruik maken van het wereldwijde Premium Tier netwerk van Google, zijn we in staat om de webprestaties te maximaliseren voor elke site die op ons platform wordt gehost. Pagely maakt daarentegen gebruik van de cloudinfrastructuur van Amazon Web Services. 

Laten we eens kijken naar een aantal van de belangrijkste verschillen tussen Kinsta en Pagely:

  • Pakketten beginnen bij Kinsta vanaf slechts $35 per maand. Het goedkoopste hostingpakket van Pagely begint bij $199 per maand. 
  • Als je kiest voor jaarlijkse facturering, dan krijg je bij Kinsta twee maanden gratis. Dit is bij Pagely maar één.
  • Kinsta biedt pakketten en oplossingen voor sites van elke omvang en schaal, van persoonlijke bloggers tot Fortune 500 bedrijven. Pagely richt zich voornamelijk op grote bedrijven en zakelijke klanten.
  • Kinsta is al vijf jaren op rij de snelste WordPress host (op basis van onafhankelijke benchmarks).
  • Kinsta heeft 35 datacenters verspreid over de hele wereld, terwijl Pagely 14 heeft.
  • Kinsta biedt een gratis Cloudflare integratie, inclusief een zakelijke firewall met ingebouwde DDoS bescherming.
  • In tegenstelling tot Pagely biedt Kinsta haar klanten gratis de mogelijkheid om te kiezen welke datacenterlocatie ze willen gebruiken voor elk van hun websites. De datacenterregio’s van Pagely zijn onderverdeeld in twee categorieën. Categorie (Tier) 1 bestaat uit locaties in de VS. Categorie 2 bevat ook centers in Europa Azië-Pacific, Canada en Zuid-Amerika, maar hiervoor moet je meer betalen.
  • Kinsta voert wekelijks automatische MySQL database-optimalisaties uit op al je sites om voor betere prestaties te zorgen.
  • Alle pakketten van Kinsta bevatten een gratis premium DNS, gratis CDN en (in tegenstelling tot Pagely) onbeperkte bandbreedte.
  • Met Pagely duurt het gemiddeld één dag om je server in te stellen nadat je een account hebt aangemaakt. Bij Kinsta kan je je pakket gebruiken zodra je je hebt aangemeld. 
  • Kinsta levert voor al haar klanten 24/7 premium chatsupport. Pagely biedt alleen live chatondersteuning tijdens kantooruren en maakt voornamelijk gebruik van een ticketsysteem.
  • De support van Kinsta is altijd beschikbaar: 365 dagen per jaar, 24/7. Pagely volgt een ‘vakantieschema’. Tijdens bepaalde dagen is het supportteam beperkt beschikbaar en reageert het vrijwel alleen op “kritieke” problemen op systeemniveau.
  • Kinsta monitort de uptime van je WordPress sites 24/7
  • Kinsta werkt met het Premium Tier globale netwerk van Google Cloud en al onze pakketten worden geleverd met Cloudflare Firewall. Pagely draait op Amazon Web Services. Hoewel deze platforms in veel opzichten vergelijkbaar zijn, wordt GCP ondersteund door de infrastructuur van Google. Dit biedt een handvol voordelen, zoals innovatieve containertechnologie, cyberbeveiligingsmaatregelen en een aantal Artificial Intelligence (AI) oplossingen.
  • Kinsta biedt gratis websitemigraties bij alle pakketten en zorgt ervoor dat je je geen zorgen hoeft te maken over downtime. Pagely levert twee gratis migraties bij haar pakketten en het proces kan tot vijf werkdagen in beslag nemen.
  • Alle pakketten bij Kinsta bevatten een hackfix garantie. Dit betekent dat als er iets met je site zou gebeuren, we deze gratis repareren.
  • Alle pakketten van Kinsta worden geleverd met een one-click testomgeving en SSH toegang. Bij Pagely is gedeeltelijke SSH toegang alleen beschikbaar bij de duurdere abonnementen.
  • Kinsta heeft een van de meest populaire en gewaardeerde affiliateprogramma’s op de markt.
  • Kinsta biedt een zelfgebouwd, WordPress specifiek dashboard, MyKinsta genaamd. Pagely gebruikt een dashboard dat Atomic heet, maar deze mist een groot aantal sitebeheertools.
  • Kinsta biedt een siteherstelfeature en we monitoren alle websites 720 keer per dag.
  • We bieden zes soorten backups: gratis automatisch/dagelijks, optioneel uurlijks, handmatig, door het systeem gegenereerd, downloadbaar en externe backups die automatisch naar je Amazon S3 of Google Cloud opslag worden gestuurd.
  • Kinsta biedt bij elk pakket ondersteuning voor reverse proxy’s.
  • Kinsta biedt voor elke klant premium 24/7 meertalige support.
  • Je kan gebruikmaken van een niet-goed-geld-terug-garantie van 30 dagen.

Probeer het maar eens uit met onze gratis demo van het MyKinsta dashboard! Maak een account aan om de gebruiksvriendelijke interface te zien en de verschillende tools te bekijken.

Kinsta is gebouwd voor prestaties en schaalbaarheid

Vanaf de eerste dag werd Kinsta gebouwd met prestaties en schaalbaarheid in het achterhoofd. Dat betekent dat ons platform uitermate goed is uitgerust om plotselinge pieken in het verkeer op te vangen. Je hoeft je dus nooit zorgen te maken over downtime of dat je resources moet delen op een overbelaste server.

Kinsta valt niet in traditionele hostingcategorieën, zoals gedeeld of VPS. Onze unieke infrastructuur is gebouwd op het Google Cloud Platform en we gebruiken door LXD beheerde hosts en georkestreerde LXC softwarecontainers. Elke site heeft bij Kinsta zijn eigen geïsoleerde container met alle benodigde resources, zoals Linux, Nginx, MySQL en PHP. 

Bij Kinsta worden je MySQL databases gehost op localhost, wat zorgt voor snellere laadtijden en snellere query’s. Onze schaalbare cloud-infrastructuur maakt het ook gemakkelijk om je resources eenvoudig te upgraden of downgraden.

Met Pagely zijn privé-database-instances zoals MySQL en MariaDB alleen beschikbaar tegen extra kosten. Om ervoor te zorgen dat sites verkeerspieken kunnen opvangen, raadt Pagely zijn gebruikers aan om te upgraden naar een van de High Availability abonnementen, die beginnen bij $1,249 per maand.

Kinsta gebruikt voor elk pakket compute-optimized C2 machines, niet alleen voor de duurste pakketten. Dit betekent dat, afhankelijk van het type site dat je hebt, het simpelweg verhuizen naar Kinsta kan zorgen voor snelheidsverbeteringen tussen de 20% en 200%! 

Trustpilot logo

Kinsta is de beste WordPress-host die ik tot nu toe heb gehad. Ze helpen snel, zijn makkelijk in omgang en hebben verstand van zaken. Daarnaast zijn hun servers supersnel!

Wat de basisfuncties en functionaliteiten betreft die je van een managed WordPress host mag verwachten, zijn Pagely en Kinsta vergelijkbaar. Zoals je echter kan zien in onderstaande grafiek van SoftwareFindr, presteert Kinsta beter dan Pagely op veel belangrijke gebieden, waaronder klantensupport, gebruiksgemak en prijs-kwaliteitverhouding:

SoftwareFindr vergelijking van Pagely vs Kinsta.
SoftwareFindr vergelijking van Pagely vs Kinsta.

MyKinsta: een dashboard beter dan die van de concurrenten

Kinsta is anders dan andere webhosts. We weten dat onze klanten het best mogelijke configuratiepaneel verdienen. Daarom hebben we helemaal zelf ons eigen aangepaste gebruikersportaal gebouwd. 

Het MyKinsta dashboard zit bomvol features, is makkelijk te navigeren en dus specifiek ontworpen voor sitebeheer van WordPress sites:

Het MyKinsta dashboard.
Het MyKinsta dashboard.

Laten we eens kijken naar een aantal van de unieke functies die ons MyKinsta dashboard zo nuttig maken, en die je niet per se bij Pagely zal vinden:

  • Snelle toegang tot phpMyAdmin.
  • Premium Amazon Route 53 DNS zit inbegrepen zodat je je DNS records rechtstreeks in het dashboard kan beheren.
  • One-click CDN integratie.
  • Een ingebouwde Cloudflare integratie met geoptimaliseerde instellingen om de prestaties van je site te beveiligen en te verbeteren zonder dat je een afzonderlijk Cloudflare abonnement nodig hebt.
  • Gedetailleerde inzichten en analyses, inclusief bandbreedte- en bezoekersgegevens, prestatie-analyse, CDN verbruik en -inzichten, en cache HIT en MISS ratio.
  • Geavanceerde multi-user features
  • Een zoek-en-vervang-tool waarmee je in bulk updates/bewerkingen kan uitvoeren.
  • De mogelijkheid om met een enkele klik tussen PHP versies te wisselen en indien nodig PHP opnieuw kan starten.
  • Beheer van redirects.
  • De mogelijkheid om vanuit het dashboard je sitecache te wissen.
  • Je kan binnen enkele seconden een testomgeving aanmaken. Pagely vereist dat je haar Git integratietool gebruikt om handmatig een testomgeving te implementeren of dat je geavanceerde tools voor synchronisatie en klonen gebruikt om eenmalige kopieën van je productie naar staging te verhuizen. 
  • Functies om je staging-sites (testsites) live te pushen en backups te herstellen naar staging.
  • De mogelijkheid om de loginbeveiliging te verhogen door je SSH sleutels aan het dashboard toe te voegen.
  • Snel en eenvoudig IP adressen blokkeren met onze IP Deny tool.
  • New Relic integratie (licentie vereist) voor het oplossen van problemen met websiteprestaties .
  • Geavanceerde WordPress debugging tool.
  • Eenvoudige wachtwoordbeveiliging voor je omgeving.
  • Gratis Cloudflare SSL certificaten, en de mogelijkheid om je eigen te importeren.
  • Meertalig dashboard dat beschikbaar is in 10 talen: Engels, Italiaans, Spaans, Frans, Duits, Portugees, Japans, Zweeds, Deens en Nederlands.
  • ionCube enabler.
  • Migratiesectie om de status van je aangevraagde site-overdrachten te controleren.

Je hoeft ons echter niet op onze mooie blauwen ogen te geloven! Probeer het dashboard gerust zelf. We hebben zoveel vertrouwen in ons dashboard dat we je aanmoedigen om zelf de voordelen te ervaren.

Maak een gratis account aan en verken gerust de interface en alle tools. Op die manier kan je zelf ervaren wat het MyKinsta dashboard zo superieur maakt ten opzichte van andere oplossingen.

De feedback van onze klanten is iets wat we koesteren en we brengen voortdurend verbeteringen aan op basis van de verzoeken die we ontvangen. We luisteren actief naar alle verzoeken en suggesties, en als er dingen zijn om het leven van iedereen gemakkelijker en productiever te maken, dan kan je erop rekenen dat wij ernaar kijken.

Geoptimaliseerd voor WooCommerce en Easy Digital Downloads

Als je een e-commerce bedrijf beheert, dan zorgt dit wat je site betreft voor unieke uitdagingen die niet elke traditionele webhost aankan. Het platform van Kinsta is geoptimaliseerd voor e-commerce sites.

We maken gebruik van een verscheidenheid aan tools en technologieën die kunnen helpen om de snelheid van je WooCommerce en Easy Digital Downloads winkels te verhogen. Een aantal manieren waarop we dit doen is:

  • Regels implementeren om te zorgen voor de juiste WooCommerce en EDD functionaliteiten en snelle paginacaching op serverniveau
  • Het uitsluiten van bepaalde pagina’s die niet standaard in de cache moeten worden opgeslagen, zoals de winkelwagen, “mijn account” en afrekenpagina’s
  • Automatisch de cache omzeilen wanneer de cookies “woocommerce_items_in_cart” of “edd_items_in_cart” worden gedetecteerd, wat zorgt voor een soepeler afrekenproces

Kinsta stelt ons in staat om een uitmuntende dienst te leveren aan onze belangrijkste klanten en ze daarbij enorm tevreden te houden. Dat geldt met name voor degenen met veel piekverkeer en plotselinge serverbelasting.

Adam Broadbent
Adam Broadbent

Kinsta levert ongeëvenaarde prestaties en snelheid. Elk jaar brengt Review Signal een performancetestrapport uit van de meest populaire webhosts in onze industrie. De afgelopen vijf jaar heeft Kinsta “Top Tier” performance behaald!

Hoewel Pagely niet elk jaar heeft deelgenomen, zijn er wel jaren geweest waarin ze dat wel deden. Laten we eens kijken naar de resultaten van de meest recente webperformancetest waaraan zowel Kinsta als Pagely deelnam, om te kijken hoe ze zich verhouden. 

Webperformancebenchmarks (Business pakketten)

Om deze benchmarktests voor webprestaties uit te voeren, maakte Review Signal identieke WordPress dummywebsites waarbij ze dezelfde plugins installeerden (met uitzondering van de tools die nodig zijn om het cachingmechanisme van elke provider mogelijk te maken). 

Om de totale laadtijd in seconden te meten, gebruikte het platform WebPageTest.org om 11 verschillende geografische locaties te testen. Laten we eens kijken naar de resultaten (hoe lager het getal, hoe beter):

KinstaPagely
Dulles0.8340.808
Denver0.620.542
Los Angeles0.9581.04
London1.121.675
Frankfurt1.6882.087
Zuid-Africa3.6475.583
Singapore2.2352.415
Shanghai24.01723.124
Tokyo2.1091.914
Sydney1.6022.103
São Paulo1.8511.943

Zoals je kan zien, deed Kinsta het beter dan Pagely in 7 van de 11 tests.

Wat het testen van de uptime betreft, behaalden zowel Kinsta als Pagely een perfecte score met Uptime Robot:

KinstaPagely
Uptime Robot100%100%

In de Load Storm tests werd er gedurende 30 minuten opgeschaald in aantal gelijktijdige bezoekers, met de piek na 10 minuten:

KinstaPagely
Totaal aantal verzoeken416,335392,898
Totaal aantal fouten5441,952
Piek RPS324.57298.8
Gemiddelde RPS231.3218.12
Piek reactietijd (ms)15,05915,178
Gemiddelde reactietijd (ms)3171,593

Kinsta had niet alleen aanzienlijk minder fouten, maar ook snellere reactietijden dan Pagely. 

Code Review Tools

Kinsta is ontwikkelaarsvriendelijk

Kinsta begrijpt het belang van ontwikkelaarsvriendelijke tools en features. Het is zelfs zo dat veel van onze teamleden ontwikkelaars zijn. Dat is ook een van de redenen waarom we al onze producten, inclusief het MyKinsta dashboard, hebben gebouwd met dat type gebruiker in het achterhoofd.

We kunnen je helpen de efficiëntie van je workflow te verbeteren en dat doen we op veel verschillende manieren. Een aantal manieren waarop we dit doen is:

  • Onbeperkte toegang tot de belangrijkste bestanden van je site met SFTP en PHPMyAdmin. 
  • Toegang tot Git, WP-CLI en SSL, ongeacht je pakket.  Pagely biedt gedeeltelijke SSH toegang en Git en WP-CLI-toegang alleen voor duurdere abonnementen.
  • Testomgevingen voor alle pakketten, die met één klik kunnen worden opgezet. Bij Kinsta kunnen onze gebruikers ook in testomgevingen caching inschakelen. Pagely beperkt haar testomgevingen. Je moet de Pagely Sync Tool downloaden (om een eenmalige kopie of eenmalige test te maken) of de Git Integration Tool.
  • Kinsta heeft vijf soorten backups: gratis automatisch/dagelijks, optioneel elk uur, handmatig, door het systeem gegenereerd en downloadbaar. Pagely biedt geautomatiseerde dagelijkse backups die zijn opgeslagen met Amazon S3 inclusief een retentiebeleid van 14 dagen. Voor de pakketten Kinsta Business en Enterprise bieden we 20 en 30 dagen retentie.
  • Snellere databaseprestaties via de Redis add-on.
  • De mogelijkheid om je site te laden via reverse proxy. Pagely biedt alleen reverse proxy aan voor VPS en Enterprise pakketten tegen een extra vergoeding van $200 (ter vergelijking: een dergelijk abonnement kost bij ons slechts $50).
  • Bij Kinsta kan je voor elke live en testsite een andere versie van PHP gebruiken, en deze versie wijzigen met één klik. 
  • Bericht- en paginarevisies zijn standaard ingeschakeld. 

Bij Kinsta krijg je bij elk abonnement een gratis Let’s Encrypt integratie waarmee je met één klik SSL certificaten kan installeren. Ook kan je indien gewenst je eigen certificaat installeren en HTTPS rechtstreeks vanuit het dashboard inschakelen.

Gratis monitoringstool voor prestaties

WordPress is een dynamisch CMS, wat betekent dat er constant PHP code op de achtergrond wordt uitgevoerd. Afhankelijk van je thema en plugins, kan het zijn dat je website traag wordt door te veel of slechte code.

Daar kunnen APM (Application Performance Monitoring) tools goed bij helpen. Een APM monitort de verzoeken naar je site en houdt diverse metrics bij, zoals externe API verzoeken, database queries, PHP uitvoeringsduur en nog meer. Met deze informatie kan je snel problemen oplossen en bottlenecks opsporen.

Alle Kinsta pakketten bieden ook een gratis op maat gebouwde APM die eenvoudig te gebruiken is vanuit het MyKinsta dashboard. Kinsta APM biedt je de belangrijkste inzichten in WordPress prestaties, zonder dat je dure externe abonnementen nodig hebt op andere APM diensten.

Met Kinsta APM kan je bijvoorbeeld onder meer de volgende zaken debuggen:

  • Langzame WordPress plugins en thema’s.
  • Lange calls naar externe API’s en domeinen.
  • Niet-geoptimaliseerde MySQL database queries.

Pagely pakketten bevatten geen gratis APM tool, wat het oplossen van problemen met de prestaties van je WordPress website lastiger maakt.

Ontwikkel lokaal met DevKinsta

Voor developers en bureaus biedt Kinsta een eenvoudig te gebruiken maar krachtige lokale developmenttool, genaamd DevKinsta. Met DevKinsta kan je met een paar klikken WordPress websites met een volledige hostingstack en SSL ondersteuning starten op je eigen computer.

Ontwikkel je website lokaal en push deze vervolgens naar Kinsta met DevKinsta.
Ontwikkel je website lokaal en push deze vervolgens naar Kinsta met DevKinsta.

DevKinsta is volledig geïntegreerd met MyKinsta en het hostingplatform van Kinsta, waardoor je je websites lokaal kan ontwikkelen en eventuele updates direct door kan zetten naar een staging omgeving op Kinsta. Pagely heeft geen dergelijke integratie met een lokale WordPress developmenttool, wat betekent dat hun klanten geen WordPress websites kunnen klonen en pushen. Voor drukke freelancers en developers voor webbureaus kunnen de geavanceerde features van DevKinsta en MyKinsta een hoop tijd besparen.

Overzicht vergelijking van features

Laten we eens kijken naar een aantal van de belangrijkste verschillen tussen Kinsta en Pagely:

KinstaPagely
PrijzenPakketten beginnen bij $35/maandPakketten beginnen bij $199/maand
Niet-goed-geld-terug-garantie30 dagen30 dagen
Pakketten10 (exclusief op maat gemaakte)5
Premium 24×7 supportAlle pakkettenVerschilt per pakket, beperkt tijdens vakanties
Kern infrastructuur (GCP)Google Cloud PlatformAmazon AWS
SSH toegangAlle pakkettenGedeeltelijke toegang voor duurdere abonnementen
Wereldwijde datacenters35 locaties14 locaties
Gratis Cloudflare integratieX
Aantal continenten54
BandbreedtelimietenGeen limieten (binnen AUP)20 GB (Starter),
50 GB (Performance)
Containertechnologie100% isolatie van resources voor alle pakkettenVerschilt per pakket.
Gratis migratiesAlle pakkettenLimiet van twee sites
Testomgeving met één klikAlle pakkettenHandmatige implementatie via Git integratie en Advanced Tool
PHP versiesPHP 7.4, 8.0, 8.1PHP 5.6, 7+
Wisselen van PHP engineMet één klik te wijzigen in dashboardMet één klik te wijzigen in dashboard
Gratis CDN200+ PoP’s (alle regio’s)PressCDN
Gratis DNSAlle pakketteAlle pakkette
Gratis DDoS-beschermingX
Gratis SSL certificatenAlle pakkettenAlle pakketten
Uptime MonitoringAlle pakkettenVerschilt per pakket
ResourcelimietenEnige limiet is aantal PHP workersVerschilt per pakket
Gratis APM ToolKinsta APMNiet gespecifieerd
Multisite ondersteuningPro pakketten en hogerAlle pakketten
Wekelijkse automatische MySQL database-optimalisatiesX
GeoIPNiet gespecifieerd
Ondersteuning reverse proxy$50$200 (VPS en Enterprise pakketten)
Redis Add-on
New Relic (licentie vereist)Betaalde add-on
Meertalig dashboardEngels, Spaans, Duits, Nederlands, Portugees, Italiaans, Frans, Zweeds, Deens, JapansX

Gratis migraties

Kinsta’s ervaren en deskundige experts nemen het gehele migratieproces voor je uit handen. Dat betekent dat je je geen zorgen hoeft te maken over complexe zaken en dat je ook niet bang hoeft te zijn dat je belangrijke gegevens verliest.

Om aan de slag te gaan, hoef je alleen ons aanvraagformulier voor sitemigratie in te vullen. Van daaruit neemt een Kinsta migratie-engineer contact met je op om een tijdstip in te plannen, een die zorgt voor minimale downtime en onderbrekingen. Je kan de status van je migratie makkelijk volgen via je MyKinsta dashboard. 

Trustpilot logo

Fantastisch dashboard! Met geweldige statistieken voor debugging en snelheidsoptimalisatie.

Pagely biedt twee gratis migraties aan voor haar klanten. Het proces kan echter tot vijf dagen duren, en zelfs langer als je site aan de grotere kant is. Onze migraties nemen doorgaans minder dan drie werkdagen in beslagen, en we laten het van tevoren weten als we een langere vertraging verwachten.

Bovendien worden de WordPress en databasebackups bij Pagely opgeslagen op Amazon S3 en hebben ze een retentiebeleid van 14 dagen. Als je ze langer wil bewaren of ergens anders wil opslaan, moet je de backups zelf handmatig downloaden. 

24/7 Expert Support

Bij Kinsta stellen we onze klanten op de eerste plaats, ongeacht welk pakket ze van ons afnemen. Ook doen we niet aan “lagen”, waarbij je betere ondersteuning krijgt bij een duurder pakket. Bij ons heeft elke klant de hoogste prioriteit. Het maakt niet uit of je een probleem hebt met je beginnende blog of een website van een Fortune 500 bedrijf: ons team van engineers en WordPress experts is er als je ons nodig hebt. 

Om de klantenondersteuning voor de klant zo makkelijk en snel mogelijk te maken, werken we met het klantenberichtplatform Intercom. De gemiddelde reactietijd van een ticket is minder dan twee minuten! Op haar website stelt Pagely dat de mediane reactietijd van een ticket 12 minuten is.

Bovendien kunnen onze klanten voor ons instaan. In de afgelopen twee jaar, na tienduizenden gesprekken, sloot meer dan 97% van onze klanten blij of tevreden hun chatsessie:

Grafiek van hoe klanten van Kinsta hun gesprek met de hostingsupport beoordeelden.
Grafiek van hoe klanten van Kinsta hun gesprek met de hostingsupport beoordeelden.

Geen enkel probleem is te groot of te klein voor onze experts. We bieden onze ondersteuning aan in meerdere talen en we beschikken over een kennisbank in meer dan 10 talen.

Ik ben aangenaam verrast door het gemak en de snelheid van het opzetten van WordPress met Kinsta. Ik ben dol op de testomgeving en hoe je deze uitzet naar productie!

Éric

Pagely maakt gebruik van een ticketsysteem als primaire communicatiemethode. Wanneer ze dus zeggen dat hun service 24/7 ondersteuning biedt voor alle pakketten, dan bedoelen ze hier vooral mee dat je een ticket kan openen.

Ondersteuning via live chat is alleen beschikbaar tijdens kantooruren. Zoals je je misschien kan voorstellen, kan dit vooral frustrerend zijn voor klanten uit andere tijdzones.

Wat ook het vermelden waard is, is het vakantieschema van Pagely. Bij Kinsta bieden we 365 dagen per jaar ondersteuning. Pagely schaalt haar ondersteuning echter terug tijdens een aantal van de drukste periodes van het jaar, helemaal voor e-ecommerce sites.

Dit betekent dat als er iets zou gebeuren met je site, dat het dagen kan duren voordat je iets van ze hoort (tenzij je server uitvalt). Ervan uitgaande dat Pagely een van de duurste providers is, zouden de meeste klanten deze beperkte ondersteuning onaanvaardbaar vinden.  

Zach Mettra, oprichter en creatief directeur van Brightoak Agency, heeft de verschillen tussen de ondersteuning van Kinsta en Pagely met eigen ogen mogen ervaren:

Brightoak verplaatste alle klanten sites van Pagely naar Kinsta.
Brightoak verplaatste alle klanten sites van Pagely naar Kinsta.

Veilig en beschermd

Bij Kinsta nemen we zowel actieve als passieve maatregelen om je site te beschermen tegen beveiligingsaanvallen en kwaadwillende activiteiten. Ons beveiligde hostingplatform monitort je site elke twee minuten op uptime en kent ook softwarematige beperkingen.

Alle sites op Kinsta worden automatisch beschermd door Cloudflare’s firewall, inclusief gratis DDoS bescherming. Met onze Cloudflare integratie profiteer je van de voordelen van verbeterde beveiliging en prestaties zonder dat je je eigen Cloudflare account hoeft te configureren.

Een aantal manieren waarop we een veilige omgeving bieden, zijn:

  • DDoS aanvallen detecteren terwijl ze plaatsvinden
  • Voorkomen dat schadelijke code ons netwerk binnendringt
  • Gratis Cloudflare integratie met een veilige firewall en ingebouwde DDoS bescherming.
  • We hebben een speciaal beveiligingsteam voor malware en andere vormen van misbruik
  • We bieden twee-factor authenticatie (2FA)
  • We maken gebruik van geïsoleerde LXC containers
  • Inclusief automatische backups voor alle pakketten
  • Zelfherstellende PHP
  • Een hackfix-garantie bieden
  • We ondersteunen alleen versleutelde SFTP en SSH verbindingen (en dus niet voor onbeveiligde FTP verbindingen)

Pagely leunt daarentegen vooral op servermonitoring. Voor strengere maatregelen hebben gebruikers de mogelijkheid om de custom monitoring node te gebruiken. Als je backups van je WordPress site ergens anders dan Amazon S3 wil opslaan, dan moet je de bestanden bovendien handmatig downloaden.

Met andere woorden, in tegenstelling tot Kinsta, richt Pagely zich primair op het monitoren van de status van de server en niet op jouw daadwerkelijke WordPress site. Als je de uptime van je site bijvoorbeeld wil controleren, moet je een externe dienst gebruiken. 

Als je Kinsta gebruikt als je WordPress host, dan weet je meteen of er een kwetsbaarheid op je site is. We nemen namelijk direct contact met je op om te laten weten wat de te nemen stappen zijn. 

Kinsta is wereldwijd aanwezig

Kinsta wordt exclusief aangedreven door het Google Cloud Platform. We hebben 35 datacenters (en dat worden er steeds meer) van over de hele wereld. Onze wereldwijde aanwezigheid beslaat 5 continenten en je kan voor elk van je sites het datacenter kiezen dat het dichtst bij je bezoekers staat websites.

In tegenstelling tot Pagely bieden we deze feature aan zonder extra kosten of verborgen kosten. Huidige Kinsta locaties zijn onder meer:

  • Changhua County, Taiwan
  • Hong Kong
  • Tokyo, Japan
  • Osaka, Japan
  • Seoul, South Korea
  • Mumbai, India
  • Delhi, India
  • Jurong West, Singapore
  • Jakarta, Indonesia
  • Sydney, Australia
  • Melbourne, Australia
  • Warsaw, Poland
  • Hamina, Finland
  • Madrid, Spain
  • St. Ghislain, Belgium
  • London, United Kingdom
  • Frankfurt, Germany
  • Eemshaven, Netherlands
  • Zurich, Switzerland
  • Milan, Italy
  • Paris, France
  • Tel Aviv, Israel
  • Montréal, Canada
  • Toronto, Canada
  • São Paulo, Brazil
  • Santiago, Chile
  • Council Bluffs, Iowa, USA
  • Moncks Corner, South Carolina, USA
  • Ashburn, Virginia, USA
  • Columbus, Ohio, USA
  • Dallas, Texas, USA
  • The Dalles, Oregon, USA
  • Los Angeles, California, USA
  • Salt Lake City, Utah, USA
  • Las Vegas, Nevada, USA

Pagely opereert heel anders. Ze hebben in totaal 14 datacenter en hebben de regio’s in twee niveaus opgesplitst. Niveau 1 bestaat uit slechts drie locaties, die zich allemaal in de VS bevinden. Om de overige locaties te gebruiken, inclusief die in Europa, Azië-Pacific, Canada en Zuid-Amerika, moet je een extra vergoeding betalen

Geef de levering van je content een boost met Kinsta CDN

Alle Kinsta pakketten een gratis Content Delivery Network (CDN) via onze Cloudflare integratie. Dit is een premium HTTP/3-enabled CDN, om je content razendsnel over de hele wereld te leveren.

Onze contentdelivery-architectuur is op maat gemaakt voor hoge doorvoer en minimale vertraging. Je kan Kinsta CDN rechtstreeks vanuit je MyKinsta dashboard inschakelen en je inhoud wordt geleverd en gecached vanuit datacenters in meer dan 200 steden over de hele wereld. Dit omvat alle belangrijke regio ‘s, waaronder Noord-Amerika, Europa, Azië, Australië, Zuid-Amerika en Afrika.

Pagely’s PressCDN service wordt mogelijk gemaakt door AWS Cloudfront. Zoals bij de meeste aspecten van Pagely, is het echter belangrijk om te kijken naar wat je krijgt bij elk pakket. Hun Developer pakket met 150GB met PressCDN kost bijvoorbeeld $199 per maand. Ons Business pakket wordt geleverd met 200GB en kost $115 per maand.

Het beste affiliateprogramma van de industrie

Bij Kinsta streven we er constant naar om de verwachtingen van onze klanten te overtreffen. Dit leidt tot tevreden klanten die maar al te graag anderen vertellen over onze prachtige producten en diensten. Deze toewijding en waardering hebben geholpen onze positie als een van de snelstgroeiende managed WordPress hosts te versterken!

Daarom zijn we er trots op dat we een van de best betalende affiliateprogramma’s in de hostingbranche bieden. Ons affiliateprogramma zorgt ervoor dat we samen de winst kunnen delen, of je nu een blogger of een zakelijke onderneming bent.

Je kan met ons affiliateprogramma tussen de $50 en $500 verdienen (afhankelijk van het pakket) voor elke aanmelding die jij doorverwijst. Bovendien ontvang je een maandelijks terugkerende commissie van 10% voor de gehele levensduur van klanten die je doorverwijst. Dankzij het lage churnpercentage van onze klanten, biedt ons affiliateprogramma je een prachtige kans om een passief inkomen te verdienen.

Verder willen we voorkomen dat je te maken krijgt met ingewikkelde externe platforms. Daarom hebben we ons eigen unieke WordPress hosting affiliatedashboard gemaakt die je kan gebruiken. Pagely biedt daarentegen geen affiliateprogramma aan

Sluit je aan bij anderen die de overstap naar Kinsta maken

Bij Kinsta stoppen we nooit met innoveren. Het is onze passie om onze klanten te blijven voorzien van de laatste technologieën en oplossingen.

Bekijk vooral onze feature-updates! We releasen regelmatig nieuwe integraties, tools en features. Sterker nog, geen andere host in de industrie brengt deze uit met dezelfde snelheid en frequentie als Kinsta dat doet.

We zijn trots op ons platform en staan achter onze service. We willen ook dat jij helemaal tevreden bent met je hosting.   Daarom bieden we altijd een 30 dagen niet-goed-geld-terug-garantie en is het niet nodig om langetermijncontracten te sluiten. 

Ben je klaar om de overstap te maken van Pagely en te verhuizen naar een nieuwe hostingprovider? Probeer Kinsta 30 dagen zonder risico!