Een alternatief voor Bluehost: de voordelen van het kiezen voor Kinsta

Als je op zoek bent naar een alternatief voor Bluehost, dan hoef je niet verder te kijken dan Kinsta. We worden voor 100% aangedreven door het Google Cloud Platform en we bieden een unieke benadering van managed WordPress hosting waarvan we beloven dat je die nog nooit eerder hebt gezien.

Inleiding

Bluehost gaat inmiddels al even mee en is een graag geziene budgetvriendelijke host voor mensen die beginnen met hun eerste website. Het platform maakt echter geen gebruik van de innovatieve technologieën die we bij Kinsta wél gebruiken en heeft zich daarnaast niet gespecialiseerd in WordPress.

Als we kijken naar de infrastructuur van beide platforms, dan zijn er grote fundamentele verschillen tussen Bluehost en Kinsta in hoe deze zijn opgebouwd en worden beheerd. Elke dag kloppen er mogelijke klanten en groeiende bedrijven bij ons aan op zoek naar alternatief voor Bluehost, benieuwd naar hoe wij, Kinsta, ons van hun onderscheiden.

En dat gaan we in dit artikel uitgebreid behandelen. We gaan in op de details van wat Kinsta zo’n krachtig en uniek platform maakt in vergelijking met Bluehost en uiteraard bespreken we de belangrijkste voordelen die we te bieden hebben!

In het kort: hoe Kinsta zich verhoudt tot Bluehost

Voordat we ingaan op de details, willen we beginnen met het geven van een algemeen overzicht van Kinsta vs Bluehost. We zijn de best beoordeelde WordPress host op G2, ’s werelds toonaangevende software review- en vergelijkingssite:

#1 WordPress hostingprovider door G2

Users Love Us G2 award Small Business Leader G2 award Best Relationship G2 award Best Usability G2 award Easiest Admin G2 award

Dit is iets waar we ongelooflijk trots op zijn, omdat we hard werken om ongeëvenaarde prestaties te leveren voor ál onze klanten. Kinsta wordt aangedreven door het Google Cloud Platform en Google’s Premium Tier netwerk om de prestaties van al onze websites te maximaliseren.

In tegenstelling tot Bluehost is Kinsta geen algemene host. We werken uitsluitend met WordPress en onze supportengineers zijn stuk voor stuk WordPress experts.

Een aantal andere grote verschillen tussen Bluehost vs Kinsta, die we hieronder in meer detail zullen bespreken, zijn onder meer:

Ten slotte willen we nog onze prijsstructuren benadrukken. Voor alle pakketten biedt Kinsta maandelijkse en jaarlijkse prijzen. Bluehost biedt daarentegen geen maandelijkse facturering voor ‘nieuwe’ klanten. Je hebt deze optie pas na je eerste jaarlijkse termijn.

Kinsta is gebouwd voor prestaties en schaalbaarheid

Wanneer je plotseling verkeerspieken ervaart, is het van cruciaal belang dat je site deze (vaak kortstondige) stijging aankan en online blijft. Met Kinsta hoef je je hier nooit zorgen over te maken.

Ons hostingplatform is uniek en zorgt ervoor dat de sites die door ons worden gehost kunnen profiteren van de best mogelijke prestaties. We passen niet in de traditionele hostingcategorieën en hebben ons eigen pad gebaand, in tegenstelling tot conventionele hosts met simpele shared, VPS en/of dedicated infrastructuur.

We zijn zelfs de eerste beheerde WordPress host die uitsluitend gebruik maakt van het Google Cloud Platform. We gebruiken voor elke site LXD managed hosts en LXC softwarecontainers.

Eenvoudiger gezegd: elke WordPress site heeft bij ons zijn eigen container met de resources die nodig zijn voor het optimaal uitvoeren van een site. Denk hierbij aan Linux, Nginx, PHP en MySQL. Omdat we geen gedeelde hosting aanbieden, zijn je resources altijd volledig privé.

Met onze automatische schaalbare infrastructuur kan je deze razendsnel upgraden of downgraden. Je MySQL databases worden gehost op localhost in plaats van een overbelaste externe server, wat zorgt voor snellere laadtijden en snellere query’s. Elke maand ondersteunen we miljarden bytes en paginaweergaven waarbij we zorgen voor constante uptime en stabiliteit – allemaal met de modernste beveiliging.

De snelheid en prestaties zijn ook grotendeels te danken aan ons unieke cachingsysteem, wat de noodzaak van een externe cachingplugin opheft. Om de serverbelasting te verminderen en de snelheid van de sites die we hosten te versnellen, gebruiken we vijf soorten caching:

De meeste hostingproviders, waaronder Bluehost, maken gebruik van standaard CDN zoals Cloudflare. De CDN oplossing van Kinsta is een van de snelste binnen de industrie.

Dankzij onze nieuwe compute-optimized C2 machines, kunnen alle klanten van Kinsta profiteren van aanzienlijke verbeteringen in de gemiddelde reactietijden. Afhankelijk van het type site dat je hebt, kan het simpelweg verhuizen naar Kinsta zorgen voor snelheidsverbeteringen tussen de 30% en 200%!

Kinsta heeft meerdere migraties voor ons uitgevoerd, en allemaal zonder enige problemen! Het was veel gemakkelijker dan verwacht en ze communiceren proactief bij elke stap.

Dit is niet het geval bij Bluehost. Hoewel in de overeenkomst staat dat, wat betreft server-uptime, de “meeste problemen in ongeveer 15 minuten zijn opgelost”, bieden ze geen uptime-garantie.

En, zoals sommige gebruikers hebben opgemerkt, kunnen hun laadtijden ook traag zijn. Zoals bij de meeste gedeelde hosts, kunnen ze zelfs je CPU gebruik bevriezen om je server-resources te beperken.

MyKinsta: een dashboard dat de concurrentie wegblaast

Zoals bij veel hostingproviders, levert Bluehost cPanel aan zijn klanten. Dit platform brengt veel beperkingen met zich mee. Beperkingen die wij onze klanten wilden besparen.

Daarom hebben we ons eigen gebruikersportaal gemaakt. Het MyKinsta dashboard is specifiek ontworpen voor WordPress sitebeheer:

Het MyKinsta dashboard.
Het MyKinsta dashboard.

Een aantal van de unieke kenmerken van ons MyKinsta dashboard zijn:

  • Gedetailleerde analyses, inclusief performance-analysedata, CDN verbruik en -inzichten, bandbreedte- en bezoekersgegevens, en de HIT en MISS ratio van de cache.
  • De mogelijkheid om PHP indien nodig opnieuw op te starten, evenals de mogelijkheid om met één klik tussen verschillende PHP versies te schakelen.
  • Een zoek- en vervangtool om bulkupdates uit te voeren.
  • De mogelijkheid om vanuit het dashboard de sitecache te legen.
  • Eenvoudige functies om staging sites naar live te pushen en back-ups naar staging.
  • De mogelijkheid om SSH sleutels toe te voegen aan het MyKinsta dashboard om de inlogbeveiliging te verhogen.
  • Een IP Deny tool waarmee je snel en eenvoudig IP adressen kan blokkeren.
  • Integratie met New Relic voor uitgebreidere data over prestatieproblemen van je site.
  • Snelle toegang tot phpMyAdmin.
  • De optie om je eigen custom SSL certificaten toe te voegen in je dashboard (of gebruik onze one-click Let’s Encrypt feature voor gratis SSL certificaten).
  • Een meertalig MyKinsta dashboard beschikbaar in 10 talen: Engels, Duits, Spaans, Frans, Italiaans, Portugees, Japans, Nederlands, Deens en Zweeds.
  • Premium Amazon Route 53 DNS is onderdeel van elk pakket, zodat je je DNS records rechtstreeks vanuit het dashboard kan bewerken.

Migratie van de site naar deze jongens is een fluitje van een cent. Ze nemen het helemaal uit handen zodra je ze de sitegegevens hebt gestuurd. Als je iets niet precies weet, dan staan ze altijd voor je klaar om je te helpen via het online berichtvenster in het beheerdersgedeelte van je dashboard.

Om het MyKinsta dashboard en alle krachtige functies die het bevat, écht te begrijpen, raden we je aan het zelf te proberen! Je kan je eenvoudig registeren voor de MyKinsta Demo en het gratis bekijken. Op deze manier kan je zelf ervaren hoe gebruiksvriendelijk de interface is en welke geweldige tools we hebben die het sitebeheer voor je vergemakkelijken.

We hechten enorme waarde aan de feedback en meningen van onze klanten. Daarom verwelkomen we feedback en verzoeken en gebruiken deze om nieuwe features toe te voegen en bestaande te verbeteren. We zijn altijd op zoek naar nieuwe en betere manieren om jullie levens makkelijker te maken!

Geoptimaliseerd voor WooCommerce en Easy Digital Downloads

Kinsta begrijpt dat voor veel bedrijven e-commerce van cruciaal belang is. We weten ook dat e-commerce sites vaak bijzonder veeleisend en lastig kunnen zijn, omdat ze gebruik maken van pagina’s die de cache omzeilen, wat weer zorgt voor veel dynamische pageloads. Dat is waarom ons platform is geoptimaliseerd voor e-commerce sites.

Als je WooCommerce en Easy Digital Downloads dagelijks gebruikt, kunnen we je helpen de snelheid en prestaties van je online winkel te verhogen. We doen dit op verschillende manieren, waaronder:

Als het gaat om e-commerce ervaringen, is snelheid van het grootste belang. Hoewel Bluehost e-commerce hosting en WooCommerce auto-installatie aanbiedt, levert het niet de snelheid en geavanceerde functies die nodig zijn om op een robuuste manier een online winkel te beheren.

Kinsta, daarentegen, is de snelste WordPress host die je zal vinden. Review Signal brengt elk jaar een review uit met prestatietests van de grootste hosts binnen de industrie. Voor vijf opeenvolgende jaren scoorde Kinsta “Top Tier” voor prestatie!

Bluehost nam niet deel aan de meest recente ronde (2019). In de jaren daarvoor (2014 tot 2018) behaalden ze geen eervolle vermelding of Top Tier status. In 2018 werd het gedeelde hostingplan van Bluehost ($10,99/maand) getest. Deze zullen we dus hieronder vergelijken met het Starter pakket ($30/maand) van Kinsta.

Benchmarks voor webprestaties (Starter pakket)

Deze benchmarks voor webprestaties werden uitgevoerd met identieke WordPress dummywebsites waarop allemaal dezelfde plugins werden geïnstalleerd (met uitzondering van de plugins die nodig zijn om de specifieke cachemechanismen van de host mogelijk te maken).

WebPageTest.org werd gebruikt om de totale laadtijden (voor alleen de eerste weergave) te meten in seconden, vanuit 11 verschillende geografische locaties. Let op: hoe lager de laadtijden, hoe beter:

KinstaBluehost
Dulles0.3870.605
Denver1.2871.45
Los Angeles0.8330.924
London1.0761.697
Frankfurt1.0142.552
Mauritius2.4363.493
Singapore1.9021.845
Mumbai2.1142.341
Tokyo1.1861.364
Sydney1.6091.608
São Paulo1.5131.756

Zoals je kan zien, versloeg Kinsta Bluehost in 9 van de 11 tests. Bovendien was het verschil in de Sydney test slechts een fractie van een milliseconde.

Het testen van de uptime werd uitgevoerd met behulp van twee diensten: UptimeRobot en StatusCake. Bij beide scoorde Kinsta een perfecte uptime:

KinstaBluehost
Uptime Robot100%99.98%
StatusCake100%99.94%

De Load Impact test schaalde van 1 naar 1.000 bezoekers in 15 minuten, met een maximum aantal fouten van 5.000. Deze test wordt gebruikt om te detecteren of een site in het cachegeheugen wordt opgeslagen vanaf de frontpage, en helpt om de prestaties van het cachingsysteem te testen:

KinstaBluehost
Verzoeken337,03182,052
Fouten05,000
Overgedragen data (GB)18.051.97
Piek gemiddelde laadtijd (seconden)0.418.08
Piek gemiddelde bandbreedte (Mbps)30425.2
Piek gemiddelde aantal verzoeken/sec694138

Bluehost haalde het maximum aantal fouten van 5.000, Kinsta produceerde 0. Kinsta liet ook een significant betere gemiddelde laadtijd zien.

De Load Storm testen schaalden van 500 naar 2.000 gebruikers in 30 minuten, met 10 minuten durende piek:

KinstaBluehost
Totale verzoeken294,176293,146
Totale fouten3143,830
Piek RPS225.5245.68
Gemiddelde RPS163.43162.86
Piek reactietijd (ms)10,03615,263
Gemiddelde responstijd (ms)3551,507

Zoals opgemerkt door Kevin Ohashi, eigenaar van Review Signal, waren de uptimes van Bluehost ‘wellicht het hoogtepunt van hun resultaten. Hij voegde hieraan toe dat er een aantal beveiligingsmaatregelen waren binnen het Bluehost netwerk die ze niet konden omzeilen, wat “leidde tot een van de vreemdste LoadStorm tests die ik ook heb gezien”.

Aan de andere kant genereerde Kinsta resultaten die we mogen verwachten van een eersteklas WordPress host. Denk hierbij aan perfecte uptime, 0 fouten bij de Load Impact test en slechts 3 foutmeldingen bij de Load Storm.

Code Review Tools

Kinsta is ontwikkelaarsvriendelijk

De meesten van ons bij Kinsta zijn zelf ontwikkelaars. Daarom kan je er zeker van zijn dat alles, van de tools die we gebruiken tot het dashboard dat we hebben gemaakt, is gebouwd met ontwikkelaars in het achterhoofd.

Ons doel is om een ontwikkelaarsvriendelijke ervaring te bieden en je te helpen om de efficiëntie van je workflow en algehele productiviteit te verbeteren. Omdat je zaken doet met een managed WordPress host, heb je toegang tot een breed scala aan unieke ontwikkelaarsvriendelijke functies die zijn ontworpen om de efficiëntie van je workflow te verbeteren. Deze worden lang niet allemaal aangeboden door Bluehost:

In tegenstelling tot Bluehost biedt Kinsta geen e-mailhosting. Hier is echter een goede reden voor. We weten dat e-mails een hele reeks problemen kunnen veroorzaken, waaronder blacklisted IP adressen, problemen met de levering van e-mail, complexe configuraties voor e-mailauthenticatie, enzovoort.

Bovendien kan deze functie ook je serverbronnen belasten. Daarom concentreren we ons liever op waar we goed in zijn, namelijk het leven van uitstekende, hoogwaardige managed WordPress hostingdiensten. Uiteraard handelen we uiteraard wel de standaard transactionele e-mails af (alle e-mails die door WordPress zelf worden verstuurd).

Overzicht van vergelijking features

Laten we even de tijd nemen om een aantal van de belangrijkste verschillen tussen Kinsta en Bluehost te bekijken:

 KinstaBluehost
PrijzenPakketten beginnen bij $30/maandPakketten beginnen bij $3,95, maar er is geen maandelijkse facturering
Niet-goed-geld-teruggarantie30 dagen bij alle pakketten30 dagen bij alle pakketten
Verschillende pakketten10 (exclusief op maat gemaakte pakketten)3
Premium 24/7 supportAlle pakkettenAlle pakketten
Core infrastructuur (GCP)Hetzelfde voor alle pakkettenVerschilt per pakket
SSH toegangAlle pakkettenAlle pakketten
Globale datacenters24 locaties6 locaties
Elke site kan zijn eigen locatie kiezenX
Continentlocaties5Niet bekendgemaakt
NetwerkHet anti-vertraging Premium netwerk van het Google Platform voor alle pakkettenLimitaties
BandbreedtelimietenGeen limieten (binnen AUP)Unmetered
Containertechnologie100% isolatie van bronnen voor elk pakketGedeeld, VPS, dedicated
Gratis migratiesAlle pakketten$149,99 tot 5 websites
Infrastructuur geoptimaliseerd voor WooCommerceX
Wekelijkse geautomatiseerde MySQL database-optimalisatieX
Staging omgevingAlle pakkettenVerschilt per pakket
PHP versiesPHP 7.3, 7.4PHP 7.0, 7.1, 7.2, of 7.3
Wisselen van PHP engineMet één click te wijzigen in het dashboardMet één click te wijzigen in het dashboard
Gratis CDN34 (alle regio’s)Cloudflare
Gratis premium DNSAmazon R53X
Gratis SSL certificatenAlle pakkettenAlle pakketten
Gratis hackfixesAlle pakkettenX
Uptime monitoringAlle pakkettenGeen uptimegarantie
Beperkingen van resourcesAlleen beperkt in aantal PHP workersBeperkingen op verbindingen, CPU, geheugen
Ondersteuning MultisitePro pakketten en hogerPrima en Pro pakketten
Extra back-ups + frequentie add-onX
Gedetailleerde prestatie-analyseX
GeoIPX
Ondersteuning reverse proxy
Redis add-onX
Elasticsearch add-onX
Ondersteuning voor New Relic APMX
Sitetransfer featureX
Meertalig dashboardEngels, Spaans, Duits, Nederlands, Portugees, Italiaans, Frans, Zweeds, Deens, JapansEngels

Bij Kinsta geven we je alleen rechtstreekse toegang tot je WordPress sites via versleutelde SFTP (Secure File Transfer Protocol) en SSH verbindingen. Bluehost staat daarentegen ook de minder veilige FTP verbindingen toe.

Een ander punt dat we graag willen noemen, betreft de prijsstructuren. Bij Kinsta bieden we naast jaarabonnementen (waarbij je twee maanden gratis krijgt), ook maandelijkse facturering. Bluehost biedt deze maandelijkse optie pas na de eerste termijn (vanaf 12 maanden).

Kort samengevat betekent dit dat wanneer je je voor het eerst aanmeldt bij Bluehost, je vooraf voor een heel jaar moet betalen voordat je kan overschakelen naar maandelijkse facturering. Bij Kinsta kan je meteen aan de slag met maandelijkse facturering.

Gratis migraties

Een ander aspect van Kinsta dat ons onderscheidt van Bluehost, is dat al onze pakketten een of meer gratis premium migraties bevatten. Ons ervaren en bekwame migratieteam neemt het hele proces voor je uit handen, zodat je je niet druk hoeft te maken om deze vaak complexe technologie of het risico loopt belangrijke gegevens kwijt te raken.

Onze probleemloze migraties zorgen voor een naadloos en moeiteloos proces, of je nu één of honderd sites wil verhuizen. Het enige wat je hoeft te doen, is ons aanvraagformulier voor sitemigratie invullen.

Ons team neemt dan zo snel mogelijk contact met je op om een tijd in te plannen voor de migratie om onderbrekingen en downtime tot een minimum te beperken. Je kan de status van je migratie rechtstreeks volgen vanuit je MyKinsta dashboard.

Het beste deel is echter hun service. In het begin vond ik het een beetje moeilijk om de 24/7 telefonische ondersteuning achter te laten bij WPE. De chatsupport bij Kinsta is echter nog nóg beter en heeft mijn kijk op het leveren van uitmuntende support wezenlijk verandert. De reacties zijn snel, altijd professioneel en vriendelijk, en ALTIJD uiterst deskundig.

Net als bij automatische back-ups biedt Bluehost deze functie wel aan, maar worden sitemigraties beschouwd als premium upgrade. Je kan maximaal vijf websites migreren voor $149,99.

Een aanbieding voor een Bluehost sitemigratie.
Een aanbieding voor een Bluehost sitemigratie.

Expert support

Bij Kinsta beschouwen we geen probleem als te groot of te klein: we helpen je met alles. Onze toegewijde en zeer bekwame supportteam van engineers en WordPress experts is 24/7 beschikbaar.

We weten hoe belangrijk je website is voor het reilen en zeilen van je bedrijf, en daarom werken we ook niet supportlagen. Of je nou een kleine blog beheert of CEO bent van een Fortune 500 bedrijf, wij behandelen elke site voor wat het is: essentieel voor je bedrijf.

In het derde kwartaal van 2019 was onze gemiddelde reactietijd op tickets 1 minuut en 19 seconden! Bovendien hebben we een oplossingspercentage van 100%. Zoals je al eerder las, bestaat ons team uit WordPress ontwikkelaars en Linux hostingengineers, dus je kan er zeker van zijn dat je altijd deskundig advies en deskundige ondersteuning krijgt.

In de afgelopen twee jaren sloot 97% van onze klanten de chatsessie met onze support af als “blij” of “tevreden”:

Kinsta's overzicht van hoe de gesprekken met WordPress hostingsupport worden beoordeeld.
Kinsta’s overzicht van hoe de gesprekken met WordPress hostingsupport worden beoordeeld.

Als je een vraag hebt over (een probleem) met je site, dan krijg je zo snel mogelijk hulp van ons. Het maakt niet uit waar je je bevindt of hoe laat het is. We bieden meertalige klantenondersteuning, en onze kennisbank met handleidingen is in 10 talen beschikbaar.

Omdat Kinsta de uptime van je site elke minuut monitort, is onze langzaamste responstijd bij mogelijke downtime 5 minuten. We ontvangen meteen een waarschuwing en zijn vaak al begonnen met het oplossen van een probleem voordat de klant in kwestie contact met ons opneemt.

Ionut Neagu
Ionut Neagu from CodeinWP

Vanuit een affiliatieperspectief genereert webhosting ons de hoogste omzet. Ik raad Kinsta’s speciale affiliate-programma voor WordPress aan!

We weten dat klantensupport zowel gemakkelijk als snel moet zijn. Daarom gebruiken we Intercom als ons berichtenplatform voor klanten, waarmee we snel kunnen reageren en de communicatie die we met je hebben kunnen loggen, om te voorkomen dat je jezelf moet herhalen bij verschillende supportteamleden. Iedereen is daardoor altijd op de hoogte.

Helaas is dit niet het geval bij Bluehost:

A Bluehost customer unable to get through to Bluehost's help desk.

Zoals we al aangaven, is Blue host niet WordPress specifiek, wat het oplossen van problemen vaak bemoeilijkt. Wel bieden ze 24/7 support via chat of telefoon. Dit ontvang je vaak echter niet binnen een aantal minuten:

Een wachttijd van 30 minuten voor Bluehost ondersteuning.
Een wachttijd van 30 minuten voor Bluehost ondersteuning.

In de praktijk kunnen reactietijden variëren van 10 minuten tot een uur. Verder is de enige taal waarvoor Bluehost technische ondersteuning biedt, Engels.

Veilig en betrouwbaar

Bij Kinsta weten we dat de bescherming van je website van cruciaal belang is. Daarom is beveiliging bij ons een topprioriteit. Onze veilige WordPress hosting neemt zowel actieve als passieve maatregelen om je website tegen beveiligingsaanvallen te beschermen.

Dit doen we door je site elke twee minuten te monitoren op uptime en door strikte softwarematige beperkingen in te voeren. Ook detecteren we DDoS aanvallen terwijl ze plaatsvinden en voorkomen we proactief dat schadelijke code ons netwerk binnendringt.

Overige beveiligingsfuncties zijn onder meer:

Zodra we op de hoogte zijn gebracht van een kwetsbaarheid in een plugin of thema op een van je sites, zullen we je onmiddellijk een e-mail sturen en je laten weten wat de volgende stappen zijn. We zijn altijd op de hoogte en bereiden ons voor op alle mogelijke scenario’s en doen er alles aan om ervoor te zorgen dat je zo goed mogelijk op de hoogte blijft.

Ook bieden we een hackfixgarantie. Dit betekent dat, in het geval je site wel gecompromitteerd is, we dit kosteloos voor je zullen repareren!

Kinsta is wereldwijd aanwezig

Kinsta wordt exclusief aangedreven door het Google Cloud Platform en biedt 24 datacenters over de hele wereld vanuit vijf continenten. Al onze datacenters zijn beschikbaar voor al onze pakketten. Deze beginnen bij $30 per maand zonder extra of verborgen kosten.

Onze uitgebreide wereldwijde aanwezigheid maakt het makkelijk voor je om het datacenter te kiezen dat het beste past bij elke afzonderlijke website die je beheert. Onze huidige locaties zijn onder meer:

Hoewel Bluehost geen informatie verschaft op hun website op hun website over de locatie van hun datacenters, wordt aangenomen dat ze er zes hebben. Ze zijn voornamelijk gevestigd in Utah, VS, met extra centra in India, Europa en China. In plaats van dat jij het datacenter kan kiezen die je wil gebruiken, wijzen ze automatisch het datacenter toe waarvan zij denken dat het voor jou het meest geschikt is.

De levering van je content een boost geven

Bij Kinsta begrijpen we hoe belangrijk de prestaties van je website zijn. Dat is de reden waarom we, naast het opnemen van gratis bandbreedte voor al onze pakketten, een partnerschap zijn aangegaan met KeyCDN. KeyCDN is een premium HTTP/2 en IPv6-enabled Content Delivery Network (CDN)  met een content delivery-architectuur die speciaal is ontworpen voor zo laag mogelijk vertraging en een zo hoog mogelijke doorvoer.

Onze CDN oplossing heeft 34 POP’s van over de hele wereld: dit is van waaruit je content kan worden afgeleverd en waar het in de cache wordt opgeslagen. De locaties omvatten alle grote regio’s, waaronder Europa, Amerika, Australië, Zuid-Amerika, Azië en Afrika!

Momenteel wordt Bluehost geleverd met Cloudflare CDN ingebouwd. Je kan deze echter alleen zonder bijbetalingen inschakelen als je het pakket Plus of Choice Plus hebt.

Cloud heeft serverproxy’s verspreid over de hele wereld. Helaas kan de gratis versie van Cloudflare, die door Bluehost wordt gebruikt, vaak leiden tot storingen en een hogere TTFB.

Beste affiliateprogramma in de industrie

Kinsta werkt hard om de verwachtingen van klanten te overtreffen, en daarom houden we ervan wanneer tevreden klanten bereid zijn om ons te helpen het woord te verspreiden. Het is deze hoge mate van tevredenheid die ervoor heeft gezorgd dat Kinsta een van de snelst groeiende managed WordPress hosts is.

Daarom zijn we er trots op dat we graag ons succes met je delen via ons affiliateprogramma – een van de best betalende in de hostingindustrie. Of je nu een blogger of bureau hebt, we zijn verheugd om je de kans te geven om met ons samen te werken en onze inkomsten te delen.

Zo werkt het: bij elke aanmelding die door jou is doorverwezen, kan je tussen de $50 en $500 verdienen (afhankelijk van welk pakket). Bovendien ontvang je een maandelijks terugkerende commissie van 10% voor de gehele levensduur van de doorverwezen klanten. Dit is een prachtige kans om passief inkomen te genereren, vooral gezien het feit dat Kinsta klanten een laag churnpercentage van 4% hebben.

Om ons affiliate-programma zo goed mogelijk te maken, willen we bovendien niet dat onze partners te maken krijgen met rommelige of verwarrende externe platforms. Daarom hebben we ons eigen unieke affiliate-dashboard gemaakt, afgestemd op onze WordPress hosting.

Bluehost heeft ook een affiliateprogramma, waar je tot $65 kan verdienen voor elke gekwalificeerde aanmelding die je naar hen doorverwijst. Verder bieden ze belaagde commissies, die kunnen variëren van $65 tot $130 per verkoop.

Sluit je aan bij alle mensen die al naar Kinsta zijn overgestapt

Kinsta is constant bezig met ontwikkeling en innovatie om ervoor te zorgen dat we onze klanten de snelst mogelijke, nieuwste technologie bieden. Als je ons niet gelooft, bekijk dan eens onze feature-updates! We brengen constant nieuwe tools, integraties en features uit met een frequentie en snelheid die niemand binnen de industrie kan bijbenen.

We hebben vertrouwen in onze service en we willen dat je 100% tevreden bent met onze hosting. Dat is waarom we altijd een 30 dagen niet-goed-geld-teruggarantie bieden en ook niet werken met langetermijncontracten. Als je klaar bent om de overstap naar een nieuwe hostingprovider te maken, probeer dan Kinsta 30 dagen zonder risico!