GoDaddy alternatief: de voordelen van het kiezen voor Kinsta

Als je op zoek bent naar een alternatief voor GoDaddy voor je WordPress hosting, dan ben je hier aan het juiste adres! Kinsta wordt aangedreven door het Google Cloud Platform en biedt een effectieve alles-in-één oplossing voor managed WordPress hosting. Onze dienst heeft alles wat je nodig hebt om snel, veilig en efficiënt een website te runnen. Van onze voor snelheid geoptimaliseerde architectuur tot onze ontwikkelaarsvriendelijke tools, je zal geen andere host vinden die in je snelheidsbehoeftes kan voorzien als Kinsta.

Inleiding

We hebben niets tegen GoDaddy. Het is een populaire webhost die verschillende soorten hostingpakketten aanbiedt tegen prima prijzen. Het mist echter de geavanceerde technologieën en unieke, innovatieve oplossingen die Kinsta biedt.

Ook kan GoDaddy enigszins vaag zijn als het gaat om de voorwaarden, features en prijzen. Hoewel het vrijelijk de gratis functies die bij de pakketten zijn inbegrepen, aanprijst, zijn er wel degelijk beperkingen en kanttekeningen die niet meteen duidelijk zijn. Hoewel de redelijke prijzen een belangrijk verkoopargument kunnen zijn, gaat de keuze voor een goede host veel verder dan alleen de prijs. 

We horen bij Kinsta dagelijks ontevreden GoDaddy klanten die op zoek willen naar een beter GoDaddy alternatief, een die in staat is om WordPress gebruikers meer tools en flexibiliteit te bieden. Velen zijn benieuwd naar wat Kinsta nou zo speciaal maakt.

En we zijn verheugd om dat hier te mogen beantwoorden. We gaan het hier hebben over wat Kinsta zo krachtig maakt en waar Kinsta zich mee onderscheidt. Ook behandelen we uitvoerig de voordelen we te bieden hebben als jouw managed WordPress host!

Korte versie: hoe Kinsta zich verhoudt tot GoDaddy

Voordat we dieper ingaan op de specifieke kenmerken van Kinsta vs GoDaddy, willen we eerst een kort overzicht geven van de grootste verschillen tussen de twee hostingplatforms. 

Kinsta is de best beoordeelde managed WordPress host op G2, ’s werelds toonaangevende software review- en vergelijkingssite:

#1 WordPress hostingprovider door G2

Users Love Us G2 award Small Business Leader G2 award Best Relationship G2 award Best Usability G2 award Easiest Admin G2 award

We worden exclusief aangedreven voor het Google Cloud Platform en Google’s Premium Tier netwerk en Kinsta is daarmee in staat om de webprestaties te maximaliseren voor elke site die op ons platform wordt gehost. 

Laten we eens kijken naar wat andere belangrijke verschillen tussen Kinsta en GoDaddy:

Kinsta is gebouwd voor prestaties en schaalbaarheid

Als eigenaar van een website wil je er zeker van zijn dat je site plotselinge pieken in het verkeer kan opvangen. Wanneer je te maken krijgt met een onverwachte verkeerstoeloop of veel gelijktijdige verzoeken, dan wil je je niet zorgen hoeven maken om downtime.

Met Kinsta is dit geen probleem. We vallen niet in de traditionele hostingcategorieën als gedeeld, VPS en/of dedicated (zoals GoDaddy). Ons platform en infrastructuur zijn als geen ander gebouwd om het hoogst mogelijke prestatieniveau te garanderen voor alle sites die we hosten.

Om te beginnen waren we de eerste managed WordPress host die exclusief het Google Cloud Platform gebruikte. Op elke site die bij ons wordt gehost, gebruiken we door LXD beheerde hosts en LXC softwarecontainers.

Simpel gezegd: elke site heeft bij Kinsta zijn eigen geïsoleerde container met alle benodigde resources, zoals Linux, Nginx, MySQL en PHP. We bieden geen shared hosting aan, dus privacy is bij ons nooit een probleem.

In plaats van een overbelaste externe server, word je MySQL database hier bij Kinsta gehost bij localhost. Dit vertaalt zich in snellere query’s en snellere laadtijden. Ook hebben we infrastructuur aangelegd waarmee we automatisch kunnen schalen, wat het makkelijk maakt om wanneer dat nodig is te upgraden of downgraden.er you need. 

Bij Kinsta zijn stabiliteit en uptime pijlers. Onze compute-optimized C2 machines stellen onze klanten in staat om dramatische verbeteringen te zien in de gemiddelde reactietijden. Sterker nog, afhankelijk van het type site dat je hebt, kan simpelweg verhuizen naar Kinsta je helpen om snelheidsverbeteringen tussen 20 en 300% te krijgen!

Wat snelheid en prestaties betreft, merken veel klanten dat hun ervaring met Kinsta bijna ongekend is:

Migratie van de site naar deze jongens is een fluitje van een cent. Ze nemen het helemaal uit handen zodra je ze de sitegegevens hebt gestuurd. Als je iets niet precies weet, dan staan ze altijd voor je klaar om je te helpen via het online berichtvenster in het beheerdersgedeelte van je dashboard.

Hoewel het managed WordPress hosting biedt, is GoDaddy geen WordPress specifieke host. In plaats daarvan biedt het traditionele shared, VPS en dedicated hosting.

Belangrijk om op te merken bij de prijzen van GoDaddy is het volgende. Ze bieden weliswaar eenvoudige en betaalbare starterspakketten aan, maar de features en tools om de snelheid en performance van je site écht te maximaliseren kan alleen bij bepaalde premium pakketten (of worden verkocht als add-on met een flink prijskaartje).

Maar ook met al deze GoDaddy add-ons is Kinsta nog steeds een stuk sneller. Dit geldt zelfs voor hun duurste abonnementen:

De admin-interface is heel gemakkelijk in gebruik en heeft mijn leven makkelijker gemaakt.

MyKinsta: een dashboard beter dan die van de concurrenten

Net als bij de overgrote meerderheid van hostingproviders, gebruikt GoDaddy cPanel voor de Linux hostingpakketten. De variant op Windows gebruikt Plesk. Wat de managed WordPress hostingaccounts betreft biedt GoDaddy helemaal geen toegang tot het configuratiescherm, wat een probleem kan zijn als je met regelmaat je site wil beheren.

Bij Kinsta doen we het anders dan de andere hostingproviders. Daarom hebben we helemaal zelf ons eigen op maat gemaakte gebruikersportaal gebouwd. Het MyKinsta dashboard is dus specifiek ontworpen voor sitebeheer van WordPress sites:

Het MyKinsta dashboard.
Het MyKinsta dashboard.

Laten we eens kijken naar een aantal van de unieke functies die ons MyKinsta dashboard zo nuttig maken:

  • Snelle toegang tot phpMyAdmin.
  • Premium Amazon Route 53 DNS zit inbegrepen zodat je je DNS records rechtstreeks in het dashboard kan beheren.
  • One-click CDN integratie
  • Gedetailleerde inzichten en analyses, inclusief bandbreedte- en bezoekersgegevens, prestatie-analyse, CDN verbruik en -inzichten, en cache HIT en MISS ratio.
  • Een zoek-en-vervang-tool waarmee je in bulk updates/bewerkingen kan uitvoeren.
  • De mogelijkheid om met een enkele klik tussen PHP versies te wisselen en indien nodig PHP opnieuw kan starten.
  • Beheer van redirects
  • De mogelijkheid om vanuit het dashboard je sitecache te wissen.
  • Je kan binnen enkele seconden een testomgeving aanmaken.
  • Functies om je staging-sites (testsites) live te pushen en backups te herstellen naar staging.
  • De mogelijkheid om de loginbeveiliging te verhogen door je SSH sleutels aan het dashboard toe te voegen.
  • Snel en eenvoudig IP adressen blokkeren met onze IP Deny tool.
  • New Relic integratie.
  • WordPress debugging
  • Eenvoudige wachtwoordbeveiliging voor je omgeving
  • Een one-click Let’s Encrypt feature voor gratis SSL certificaten, met de optie om je eigen certificaten te importeren.

Je hoeft ons echter niet op onze mooie blauwen ogen te geloven. We hebben zoveel vertrouwen in ons dashboard dat we je aanmoedigen om het zelf eens te proberen. Maak een gratis account aan en verken gerust de interface en alle tools. Op die manier kan je zelf ervaren wat het MyKinsta dashboard zo superieur maakt ten opzichte van andere oplossingen.

Veel MyKinsta functies zijn rechtstreeks afkomstig van de feedback van onze klanten. We luisteren actief naar alle verzoeken en suggesties, en als er dingen zijn om het leven van iedereen gemakkelijker en productiever te maken, dan kan je erop rekenen dat wij ernaar kijken.

Geoptimaliseerd voor WooCommerce en Easy Digital Downloads

Bij Kinsta weten we dat het effectief beheren van e-commerce sites een hele uitdaging en bovendien knap ingewikkeld kan zijn.

Gelukkig is dat – met ons als je managed WordPress host – niet iets waar je je zorgen over hoeft te maken. Kinsta is geoptimaliseerd voor e-commerce sites. We kunnen helpen de snelheid en prestaties van je WooCommerce of je Easy Digital Downloads winkel te verbeteren.

Dit zijn een aantal manieren waarop we dat doen:

  • We sluiten pagina’s die niet gecachet mogen worden uit van de cache, zoals de pagina’s “Mijn account”, afrekenen en winkelwagen.
  • We bieden paginacaching op serverniveau met specifieke regels om EDD en WooCommerce functionaliteit mogelijk te maken. 
  • We zorgen dat de cache automatisch wordt overgeslagen wanneer we de cookie “edit_items_in_cart” of “woocommerce_items_in_card” detecteren, om zo een soepel en naadloos afrekenproces te leveren.

GoDaddy biedt twee standaard e-commerce diensten, een basisdienst voor niet-WordPress gebruikers en een premium webwinkel voor WordPress en WooCommerce gebruikers. Het platform biedt echter zeer weinig technische informatie over deze oplossingen, wat het moeilijk maakt om precies te weten wat voor soort ervaring je kan verwachten.

Snelheid is van het grootste belang voor online storefront, wat een van de redenen is waarom Kinsta de snelste WordPress host is die er bestaat. Elk jaar brengt Review Signal een performancetestrapport uit van de meest populaire webhosts in onze industrie. De afgelopen vijf jaar heeft Kinsta “Top Tier” performance behaald!

In de meest recente test was ook GoDaddy van de partij, maar alleen met het gedeelde Starter pakket ($12,99/maand). Dat is dan ook wat we gaan vergelijken met het Kinsta Starter pakket ($30/maand).

Benchmarks voor webprestaties (starterspakketten)

Om deze benchmarktests voor webprestaties uit te voeren, maakte Review Signal identieke WordPress dummywebsites waarbij ze dezelfde plugins installeerden (met uitzondering van de tools die nodig zijn om het cachingmechanisme van elke provider mogelijk te maken).

Om de totale laadtijd in seconden te meten (alleen eerste weergave), gebruikte het platform WebPageTest.org om 11 verschillende geografische locaties te testen. Laten we eens kijken naar de resultaten (hoe lager het getal, hoe beter):

KinstaGoDaddy
Dulles0.5440.813
Denver0.9841.178
Los Angeles0.9382.682
Londen0.9781.663
Frankfurt1.0562.087
Mauritius2.3033.678
Singapore1.7142.995
Mumbai1.9993.335
Japan1.2612.341
Sydney1.552.497
Brazilië1.3942.555

Zoals je kan zien, versloegt Kinsta GoDadd in 11 van de 11 tests. In veel categorieën waren de laadtijden sneller met een verschil van ten minste twee hele secondes.

Wat betreft het testen van de uptime, werd er gebruikgemaakt van twee diensten: UptimeRobot en StatusCake. Bij beide had Kinsta perfecte uptime, terwijl de resultaten van GoDaddy ongebruikelijk laag waren:

KinstaGoDaddy
Uptime Robot100%43.25%
StatusCake100%78.02%

Dan is er nog de Load Impact test. Hierin werd het aantal bezoekers in een tijdsbestek van 15 minuten opgeschaald van 1 naar 1.000 gebruikers, met een maximumaantal fouten van 5.000. Deze test werd gebruikt om te bepalen of elke site vanuit de frontpage cachete en om inzicht te krijgen in hoe goed het cachingsysteem functioneerde:

KinstaGoDaddy
Verzoeken301,610272,051
Fouten00
Overgedragen data (GB)16.7615.19
Piek gemiddelde laadtijd619893
Piek gemiddelde bandbreedte (Mbps)283255
Piek gemiddeld aantal verzoeken/sec621557

Zelfs met meer verzoeken en overgedragen data, presteerde Kinsta nog steeds beter dan GoDaddy wanneer het ging om de gemiddelde laadtijd.

In de Load Storm tests werd er geschaald van 500 tot 2000 gebruikers gedurende 30 minuten, met de piek na 10 minuten:

KinstaGoDaddy
Totaal aantal verzoeken368,395351,107
Totaal aantal fouten363,634
Piek RPS272.85285.92
Gemiddelde RPS205.22195.06
Piek reactietijd (ms)2,62215,075
Gemiddelde reactietijd (ms)5051,021

Kinsta had niet alleen aanzienlijk minder fouten, maar ook veel snellere reactietijden. Zoals je kan zien, genereerde Kinsta resultaten die je mag verwachten van een eersteklas WordPress host, met perfecte uptime en 0 Load Impact fouten.

code-review tools

Kinsta is ontwikkelaarsvriendelijk

Bij Kinsta zijn veel van onze teamleden ontwikkelaars. Daarom is alles wat we maken, van ons dashboard tot onze producten en tools, gebouwd met het doel een ontwikkelaarsvriendelijke ervaring te bieden.

We kunnen je helpen de efficiëntie van je workflow te verbeteren en dat doen we op veel verschillende manieren. Wanneer je Kinsta als je managed host gebruikt, krijg je toegang tot functies die je niet noodzakelijkerwijs kan verwachten van een host als GoDadddy, waaronder:

  • Onbeperkte toegang tot de belangrijkste bestanden van je site. 
  • Toegang tot Git, WP-CLI en SSL, ongeacht je pakket. SSH is niet beschikbaar in de Basic abonnementen van GoDaddy.
  • Testomgevingen voor alle pakketten, die snel kunnen worden opgezet. Ook bieden we de mogelijkheid om caching in te schakelen in deze testomgevingen. Bij GoDaddy kan je slechts bij een aantal pakketten gebruikmaken van testomgevingen. Omdat GoDaddy testsites persistent zijn, treden soms synchronisatieproblemen op.
  • Vijf soorten backups: gratis automatisch/dagelijks, optioneel elk uur, handmatig, door het systeem gegenereerd en downloadbaar. GoDaddy biedt dagelijkse automatische backups, evenals een zelfstandige betaalde backupdienst voor websites. Hoewel ze one-click herstel bieden, kan je een backup van een productiesite niet naar een testwebsite herstellen. 
  • Sneller zoeken met de Elasticsearch add-on, evenals betere databaseprestaties via de Redis add-on. GoDaddy vermeldt geen specifieke add-ons die voor dit doel te gebruiken zijn.
  • De mogelijkheid om je site te laden via reverse proxy. GoDaddy staat geen reverse proxy toe op shared hosting, alleen op Linux gebaseerde VPS en dedicated servers.
  • Bij Kinsta kan je voor elke live en testsite een andere versie van PHP gebruiken, en deze versie wijzigen met één klik.
  • Bericht- en paginarevisies zijn standaard ingeschakeld.

Een ander verschil dat we willen bespreken – en een belangrijke – betreft SSL certificaten. Het is erg moeilijk om een Let’s Encrypt certificaat op GoDaddy te installeren. Let’s Encrypt raadt het af en de tijd die je zou besteden om het te laten werken, kan je beter ergens anders aan besteden.

Hoewel het platform aangepaste certificaten aanbiedt, varieert de ondersteuning per abonnement. GoDaddy’s eigen SSL certificaten beginnen bij $79,99 per jaar, terwijl de gratis SSL certificaten alleen zijn inbegrepen bij Ultimate abonnementen (of hoger).

Bij Kinsta bevat elk pakket een gratis one-click SSL integratie met Let’s Encrypt. Je kan indien gewenst ook je eigen certificaten installeren. Je kan rechtstreeks vanuit het MyKinsta dashboard HTTPS inschakelen en je SSL certificaten importeren. Alleen al door naar ons te verhuizen, kan je veel geld besparen en betere support krijgen!

Overzicht vergelijking van features

Nu we hier zijn aangekomen, willen we graag even de tijd nemen om de belangrijkste verschillen tussen Kinsta en GoDaddy op een rijtje te zetten:

KinstaGoDaddy
PrijzenPakketten beginnen bij $30/maandPakketten beginnen bij $12,99/maand
Niet-goed-geld-terug-garantie30 dagen voor alle pakketten30 dagen (jaarlijkse pakketten)
Binnen 48 uur (maandelijkse pakketten)
Verschillende soorten pakketten10 (exclusief op maat gemaakte)3
Premium 24/7 ondersteuningAlle pakkettenVerschilt per pakket
Kern infrastructuur (GCP)
Voor alle pakketten hetzelfde
Amazon AWS
SSH toegangAlle pakkettenBetaalde gedeelde Linux abonnementen
Managed WP Pro pakketten

Wereldwijde datacenters
24 locaties9 locaties
Aantal continenten53
BandbreedtelimietenGeen limieten (binnen AUP)Ongelimiteerd
Containertechnologie100% isolatie van resources voor alle pakkettenNiet gespecifieerd
Gratis migratiesAlle pakkettenAutomatische migraties voor alle pakketten; ondersteunde migraties kosten $99
TestomgevingAlle pakkettenVerschilt per pakket
PHP versiesPHP 7.1, 7.2, 7.3 7.4PHP 5.4-5.6, 7, 7.1, 7.2
Wisselen PHP engineMet één klik te wijzigen in dashboardGebruikers kunnen van PHP wisselen in cPanel
Gratis CDN34 (alle regio’s)Alleen op Ultimate abonnementen
Gratis SSL certificatenAlle pakkettenVerschilt per pakket
Uptime monitoringAlle pakkettenManageWP premium add-on, gratis voor Pro pakketten (niet wereldwijd)
ResourcelimietenEnige limiet is aantal PHP workersVerschilt per pakket
Multisite ondersteuningPro pakketten en hogerAlleen voor cPanel, niet voor managed WordPress hosting
Wekelijkse automatische MySQL database-optimalisatiesX
GeoIPNiet gespecifieerd
Ondersteuning reverse proxyVPS/Dedicated only
Redis add-onNiet gespecifieerd
Elasticsearch add-onNiet gespecifieerd
Ondersteuning New Relic APMNiet gespecifieerd
Meertalig dashboardEngels, Spaans, Duits, Nederlands, Portugees, Italiaans, Frans, Zweeds, Deens, JapanAfhankelijk van het adminpaneel van het pakket zelf (cPanel, Plesk, etc.)

Bij Kinsta staan we alleen directe WordPress toegang toe vanaf beveiligde SFTP (Secure File Transfer Protocol) en SSH verbindingen. GoDaddy staat deze beveiligde FTP verbindingen ook toe. Voor webhosting en klassieke hosting geldt echter een limiet van 1024 bestanden per directory.

GoDaddy claimt je bij hun onbeperkte bandbreedte hebt. Er zijn echter kosten voor het overschrijden van de bandbreedte voor de VPS en dedicated pakketten. Bij andere pakketten moet je mogelijk upgraden naar VPS of dedicated hosting als je het schijfruimteverbruik of de opslaglimieten overschrijdt.

Gratis migraties

Een ander aspect van Kinsta dat ons onderscheidt van GoDaddy is dat we een of meerdere gratis premium migraties aanbieden bij al onze hostingpakketten. Onze ervaren en deskundige experts nemen het gehele migratieproces voor je uit handen. Dat betekent dat je je geen zorgen hoeft te maken over complexe zaken en dat je ook niet bang hoeft te zijn dat je belangrijke gegevens verliest.

Om aan de slag te gaan, hoef je alleen ons aanvraagformulier voor sitemigratie in te vullen. Van daaruit neemt ons team contact met je op om een tijdstip in te plannen, een die zorgt voor minimale downtime en onderbrekingen. Je kan de status van je migratie makkelijk volgen via je MyKinsta dashboard.

Het beste deel is echter hun service. In het begin vond ik het een beetje moeilijk om de 24/7 telefonische ondersteuning achter te laten bij WPE. De chatsupport bij Kinsta is echter nog nóg beter en heeft mijn kijk op het leveren van uitmuntende support wezenlijk verandert. De reacties zijn snel, altijd professioneel en vriendelijk, en ALTIJD uiterst deskundig.

Technisch gezien zijn migraties ook gratis voor gebruikers van GoDaddy. De ondersteuning die je echter ontvangt, is niet te vergelijken met die van Kinsta. Gebruikers moeten de migraties zelf regelen met de auto-migratie functie.

Mocht je hulp nodig hebben, dan moet je $99,99 betalen voor hun expert service. Migraties kunnen zeven tot tien dagen duren.

Bij Kinsta besparen we je tijd en geld. In plaats van doe-het-zelf-migraties met ineffectieve plugins, verhuizen onze WordPress experts je site(s) helemaal gratis.

Expert support

Bij Kinsta komen onze klanten op de eerste plaats. Ongeacht het tijdstip of omvang van het probleem, ons team van ingenieurs en WordPress experts staat 24/7 voor je klaar.

Ook doen we niet aan “lagen”, waarbij je betere ondersteuning krijgt bij een duurder pakket. Bij ons heeft elke klant de hoogste prioriteit. Het maakt niet uit of je een probleem hebt met je beginnende blog of een website van een Fortune 500 bedrijf: we zijn er als je ons nodig hebt.

De gemiddelde reactietijd van een ticket is minder dan twee minuten! Zoals we al zeiden, bestaat ons team uit WordPress ontwikkelaars en Linux hostingengineers, dus je kan erop vertrouwen dat je deskundige, eersteklas ondersteuning krijgt.

Als je meer bewijs nodig hebt, bekijk dan de beoordelingen van onze klantenondersteuning van de afgelopen twee jaar. Meer dan 97% van onze klanten verliet blij of tevreden een chatsessie:

Grafiek van hoe klanten van Kinsta hun gesprek met de hostingsupport beoordeelden.
Kinsta’s WordPress hosting support conversation ratings chart.

We bieden onze ondersteuning aan in meerdere talen en we beschikken over een kennisbank in meer dan 10 talen.

Kinsta is de beste host die ik in 10 jaar heb gehad. Soepele migratie, geen stress en vriendelijke support die nooit meer dan 1 klik van me vandaan was. Ik ben erg blij en beveel hun diensten aan!

Om de klantenondersteuning voor de klant zo makkelijk mogelijk te maken, werken we met het klantenberichtplatform Intercom. Dit maakt het voor onze supportexperts zo gemakkelijk mogelijk om zo snel mogelijk je vragen te beantwoorden. Bovendien wordt alle communicatie gelogd, zodat je je nooit hoeft te herhalen als je met een nieuwe supportmedewerker spreekt.

GoDaddy biedt ondersteuning in meerdere talen, maar voor een aantal is dit beperkt tot bepaalde uren. Ondersteuning is beschikbaar via telefoon of chat.

Ook is er standaard 24/7 ondersteuning beschikbaar voor alle abonnementen. Wat als ‘standaard’ wordt beschouwd, varieert echter. Hoewel de ondersteuning je kan helpen met het kopen en instellen van GoDaddy producten, doen ze geen dingen als het configureren van applicatie-instellingen of het installeren van externe SSL certificaten (wat niet is toegestaan).

Premium ondersteuning is tegen betaling beschikbaar. Zoals we al eerder aangaven, kost de migratieservice en -ondersteuning $99,99. Ook aan andere optimalisatiediensten zijn kosten verbonden. Als je bijvoorbeeld zoek- en vervangbewerkingen in je database wil laten uitvoeren, dan kost dit $79. Dit kan je gratis doen via ons MyKinsta dashboard.

Beveiligd en beschermd

Kinsta begrijpt hoe essentieel beveiliging is en daarom nemen we zowel actieve als passieve maatregelen om je sites te beschermen. Ons beveiligde hostingplatform monitort je site elke twee minuten op uptime en kent ook softwarematige beperkingen.

Om die reden kunnen we DDoS aanvallen detecteren terwijl ze plaatsvinden en voorkomen dat schadelijke code ons netwerk binnendringt. Kinsta beveiligingsfeatures zijn onder andere:

  • Google Cloud Platform firewall
  • Ondersteuning voor twee-factorenauthenticatie
  • Geïsoleerde LXC containers
  • GeoIP blokkering
  • Automatische backups voor alle pakketten
  • Zelfherstellende PHP
  • Gratis hackfix garantie
  • Alleen ondersteuning voor versleutelde SFTP en SSH verbindingen (geen FTP)

Als we op de hoogte worden gebracht van een kwetsbaarheid op je site, nemen we zo snel mogelijk contact met je op en houden we je op de hoogte van de te doorlopen stappen. Ons doel is om snel en efficiënt te handelen, waarbij we zorgen dat je te allen tijde op de hoogte blijft.

Kinsta is wereldwijd aanwezig

Kinsta wordt exclusief aangedreven door het Google Cloud Platform. We hebben 24 datacenters (en dat worden er steeds meer) van over de hele wereld, verspreid over vijf continenten. Onze pakketten beginnen bij slechts $30/maand en laten je kiezen om voor elk van je websites een ander datacenter te kiezen, zonder extra of verborgen kosten.

Dankzij onze uitgebreide wereldwijde aanwezigheid kan je voor elk van je sites het datacenter kiezen dat het dichtst bij je bezoekers staat. Huidige locaties zijn onder meer:

GoDaddy geeft op zijn website niet veel informatie over de locatie van hun datacenters, behalve dat migraties plaatsvinden op Amazon’s AWS. Verder beschikt het platform over negen faciliteiten en is aanwezig in Noord-Amerika, Europa en Azië. Bekende locaties zijn onder meer Arizona, Virginia, Amsterdam en Singapore.

Geef de levering van je content een boost

Hier bij Kinsta begrijpen we hoe cruciaal de prestaties van websites zijn. Daarom zijn we, naast de gratis bandbreedte die we in al onze pakketten opnemen, een partnerschap aangegaan met KeyCDN.

KeyCDN is een premium HTTP/2 en IPv6-enabled Content Delivery Network (CDN). Het beschikt over een architectuur die speciaal is gebouwd voor het leveren van content met een hoge doorvoer en weinig vertraging.

Je content wordt geleverd en gecachet vanuit de 34 wereldwijde POP’s van dit CDN. Deze locaties omvatten alle grote regio’s, waaronder Azië, Amerika, Europa, Australië, Zuid-Amerika en Afrika!

GoDaddy biedt alleen CDN functionaliteit voor de Deluxe, Ultimate en Express abonnementen.

Het beste affiliateprogramma van de industrie.

Bij Kinsta streven we er constant naar om de verwachtingen van onze klanten te overtreffen. Dit leidt tot tevreden klanten die maar al te graag anderen vertellen over onze prachtige producten en diensten. Deze toewijding en waardering hebben geholpen onze positie als een van de snelstgroeiende managed WordPress hosts te versterken.

We zijn daarom verheugd dat we deze tevreden klanten ook een deel van de winst kunnen geven, dankzij ons affiliateprogramma – en dit is een van de best betalende affiliateprogramma’s in de hostingbranche. Van bloggers tot bureaus, we kijken ernaar uit om samen te werken met onze klanten, zodat jullie ook een deel van onze opbrengt krijgen.

Je kan met ons affiliateprogramma tussen de $50 en $500 verdienen (afhankelijk van het pakket) voor elke aanmelding die jij doorverwijst. Bovendien ontvangt je een maandelijks terugkerende commissie van 10% voor de gehele levensduur van klanten die je doorverwijst. Aangezien 96% van onze nieuwe klanten ook klant BLIJFT (en we dus een indrukwekkend laag churnpercentage hebben van 4%), biedt ons affiliateprogramma je een prachtige kans om een passief inkomen te verdienen.

Verder willen we voorkomen dat je te maken krijgt met ingewikkelde externe platforms. Daarom hebben we ons eigen unieke WordPress hosting affiliatedashboard gemaakt.

GoDaddy kent twee affiliateprogramma’s. Het GoDaddy Affiliate Program wordt aangedreven door Commission Junction Affiliate. Er is echter vooraf geen specifieke informatie beschikbaar over commissietarieven.

GoDaddy heeft ook een reseller-programma, waar je hun producten kan gebruiken om zelf markups, tarieven en promoties in te stellen. Dit is beschikbaar in twee abonnementen: Basic ($10/jaar voor maximaal 25 klanten) en Pro ($179,88/jaar voor onbeperkte klanten).

Sluit je aan bij anderen die de overstap naar Kinsta hebben gemaakt

Het is de missie van Kinsta om je de snelste, meest veilige en nieuwste technologieën te bieden. Daarom zijn we altijd aan het evolueren, aanpassen en innoveren.

Als je hier bewijs van wil, bekijk dan eens onze vele feature-updates! Geen andere host in de industrie brengt met dezelfde snelheid en frequentie nieuwe functies, tools en integraties uit als Kinsta dat doet.

We zijn trots op ons platform en staan achter onze service. We willen ook dat jij helemaal tevreden bent met je hosting. Daarom bieden we altijd een 30 dagen niet-goed-geld-terug-garantie en is het niet nodig om langetermijncontracten te sluiten.

Als je klaar bent om weg te gaan bij GoDaddy en over te stappen naar een nieuwe hostingprovider, probeer dan zonder risico Kinsta voor 30 dagen!