Media Temple alternatief: de voordelen van het kiezen voor Kinsta

Als je op zoek bent naar een alternatief voor Media Temple om je WordPress site te hosten, dan staat Kinsta voor je klaar. Onze unieke, voor snelheid geoptimaliseerde hosting wordt aangedreven door het Google Cloud Platform. We gebruiken uitsluitend de nieuwste en beste technologieën om ongeëvenaarde prestaties en state-of-the-art beveiliging te leveren. Van ons op maat gemaakte dashboard tot onze ontwikkelaarsvriendelijke tools, we zijn niet te vergelijken met onze concurrenten.

Inleiding

Media Temple, gekocht door GoDaddy in 2013, is een algemene webhost die shared, VPS, dedicated en WordPress hosting aanbiedt.

Een van de grootste problemen waar gebruikers van Media Temple tegenaan lopen, is dat het platform niet eenvoudig en transparant is, vooral wat betreft de pakketten en diensten. Sommige gebruikers vinden de architectuur van geclusterde servers (“the Grid”) verwarrend. Bovendien, hoewel de Media Temple pakketten van zichzelf al niet goedkoop zijn, zijn premium beveiligings-, ondersteunings- en prestatiefuncties alleen tegen een extra vergoeding te krijgen.

Elke dag horen we bij Kinsta van ontevreden klanten die op zoek zijn naar een beter alternatief voor Media Temple. Een groot deel hiervan wil graag meer weten over hoe Kinsta verschilt van andere providers in onze branche. We geven hier graag antwoord op en willen je meer vertellen over de belangrijkste voordelen van wanneer je Kinsta als je managed WordPress host kiest!

In het kort: hoe Kinsta zich verhoudt tot Media Temple

Voordat we dieper ingaan op de specifieke kenmerken van Kinsta vs Media Temple, willen we eerst een kort overzicht geven van de grootste verschillen tussen de twee hostingplatforms.

Kinsta is de best beoordeelde managed WordPress host op G2, ’s werelds toonaangevende software review- en vergelijkingssite:

#1 WordPress hostingprovider door G2

Users Love Us G2 award Small Business Leader G2 award Best Relationship G2 award Best Usability G2 award Easiest Admin G2 award

Het Kinsta platform wordt exclusief aangedreven door het Google Cloud Platform. Doordat we gebruik maken van het wereldwijde Premium Tier netwerk van Google, zijn we in staat om de webprestaties te maximaliseren voor elke site die op ons platform wordt gehost.

Laten we eens kijken naar wat andere belangrijke verschillen tussen Kinsta en Media Temple:

Kinsta is gebouwd voor prestaties en schaalbaarheid

In tegenstelling tot Media Temple valt Kinsta niet in traditionele hostingcategorieën zoals shared, VPS en/of dedicated. We sloegen een unieke weg in om een platform en infrastructuur te bieden die anders zijn dan alle andere in de branche.

Kinsta de was eerste host die exclusief werd aangedreven door het Google Cloud Platform. Hierdoor kunnen we ongeëvenaarde prestaties, snelheid en schaalbaarheid leveren voor elke site die door ons wordt gehost. Op elke site die bij ons wordt gehost, gebruiken we door LXD beheerde hosts en LXC softwarecontainers. Deze bevatten alle benodigde resources, zoals Linux, Nginx, MySQL en PHP.

Simpel gezegd: al je resources zijn altijd geïsoleerd en daarom beschermd. We bieden geen gedeelde hosting aan. Privacy is bij ons dus nooit een probleem, net als overbelaste externe servers of beperkte resources.

Bij Kinsta worden al je MySQL databases gehost op localhost, wat leidt tot snellere query’s en laadtijden. Dankzij onze automatische schaalbare infrastructuur kan je deze razendsnel upgraden of downgraden, zonder dat je je zorgen hoeft te maken om uptime.

Onze compute-optimized C2 machines van Google Cloud Platform stellen onze klanten in staat om dramatische verbeteringen te zien in de gemiddelde reactietijden. Door simpelweg naar ons platform te verhuizen, kan je door Kinsta een snelheidsverbetering zien tot 300% (afhankelijk van het type site dat je hebt). Zoals je hieronder kan zien:

Prestatieverbetering na verhuizing naar C2 machines op Kinsta.

We hebben in de afgelopen 10 jaar alle grote managed WordPress-hostingdiensten uitgeprobeerd. Het supportteam van Kinsta is zonder twijfel het beste dat we ooit hebben gezien. Bij de meeste hosts kan je alleen een ticket indienen, sommige laten je live chatten en zelden bieden ze telefonische ondersteuning (wat overigens helemaal geen zin heeft)… maar er is geen andere managed WordPress-host op de markt waar je standaard meteen in contact komt een professionele WordPress-engineer. Vaak duurt het bij andere hosts enorm lang voordat je een senior engineer kan spreken. Met Kinsta krijg je meteen de daadwerkelijk engineer te spreken die je probleem 100% van de tijd oplost. Ongeëvenaard en ongehoord.

Onmiddelijke daling van de laadtijden na verhuizing naar Kinsta. 

Hoewel Media Temple managed WordPress hosting aanbiedt, is het geen WordPress specifieke host. Ze bieden namelijk ook algemene gedeelde en VPS hosting aan.

Pakketten van Kinsta beginnen al bij slechts $30 per maand en bevatten alle geavanceerde technologieën en functies die nodig zijn om de snelheid, prestaties en beveiliging van je site(s) te maximaliseren. Hoewel de prijzen bij Media Temple vergelijkbaar zijn, bevatten hun pakketten lang niet zoveel functies, controle en extra’s als dat je bij ons krijgt.

De meeste diensten en features rond beveiliging, monitoring en support krijg je bij Media Temple alleen als premium add-ons of aanvullende abonnementen. Dit betekent dat je maandelijkse hostingfactuur aanzienlijk hoger kan uitkomen dan gedacht

Uit onderzoek – verzameld door SoftwareFindr – blijkt dat Kinsta het niet alleen beter doet dan Media Temple wat betreft functionaliteit en features, maar ook beter presteert wat betreft prijs-kwaliteitverhouding, gebruiksgemak en klantenondersteuning.

MyKinsta: een dashboard beter dan die van de concurrenten

Net als bij de overgrote meerderheid van hostingproviders, laat Media Temple gebruikers bij de meeste pakketten kiezen tussen cPanel en Plesk. Bij Kinsta waren we niet tevreden met de algemeen verkrijgbare controlepanelen, wat de reden is waarom we zelf ons eigen portaal vanaf de grond af hebben opgebouwd.

MyKinsta heeft binnen de categorie Ease of Admin (beheergemak) de hoogste score behaald op G2, ’s werelds toonaangevende software reviewsite.

Het MyKinsta dashboard is dus specifiek ontworpen voor sitebeheer van WordPress sites, heeft een intuïtieve interface en geeft je volledige controle over elk aspect van je websites:

MyKinsta dashboard
The MyKinsta dashboard.

Laten we eens kijken naar een aantal van de functies die ons MyKinsta dashboard zo nuttig maken:

  • Snelle toegang tot phpMyAdmin en een knop om het wachtwoord van je database te wijzigen.
  • Premium Amazon Route 53 DNS zit inbegrepen zodat je je DNS records rechtstreeks in het dashboard kan beheren.
  • Een one-click CDN integratie om je site te versnellen.
  • Gedetailleerde inzichten en analyses, inclusief bandbreedte- en bezoekersgegevens, prestatie-analyse, CDN verbruik en -inzichten, en cache HIT en MISS ratio.
  • Een zoek-en-vervang-tool waarmee je in bulk updates/bewerkingen kan uitvoeren op je site.
  • De mogelijkheid om met een enkele klik tussen PHP versies te wisselen en indien nodig PHP opnieuw kan starten.
  • Beheer van redirects.
  • De mogelijkheid om de sitecache vanuit het dashboard te legen.
  • One-click testomgevingen.
  • Functies om je staging-sites (testsites) live te pushen en backups te herstellen naar staging, en opties om snel een backup van je site te maken.
  • De mogelijkheid om de loginbeveiliging te verhogen door je SSH sleutels aan het dashboard toe te voegen.
  • IP Deny tool om makkelijk IP adressen te blokkeren.
  • Nieuwe Relic integratie voor het verkrijgen van gedetailleerde inzichten en prestatiestatistieken.
  • WordPress debugging tool voor het bekijken van waarschuwingen, fouten en mededelingen op je site.
  • Eenvoudige wachtwoordbeveiliging voor je omgeving.
  • Gratis one-click Let’s Encrypt SSL certificaten en een optie om je eigen externe SSL te importeren.
  • Kinsta ondersteunt PHP 7.4, de snelste en veiligste versie.
  • Kinsta biedt zes soorten backups: gratis automatisch/dagelijks, optioneel elk uur, handmatig, door het systeem gegenereerd, downloadbaar en externe backups die automatisch naar je Amazon S3 of Google Cloud opslag worden verstuurd.
  • Kinsta biedt een siteherstelfunctie.
  • Bij elk pakket bieden we gratis staging-omgevingen en een one-click SSL met onze Let’s Encrypt integratie.
  • Alle sites bij Kinsta worden geleverd met een gratis testomgeving die je met een klik kan opzetten.
  • Kinsta biedt premium 24/7 meertalige support voor alle klanten.
  • Kinsta heeft een zeer aantrekkelijk affiliate-programma met terugkerende commissies.

Maar je hoeft ons niet op ons woord te geloven. Probeer het zelf! Maak een gratis account aan en verken gerust de interface en alle tools van ons MyKinsta dashboard in onze demo. Op die manier kan je zelf ervaren wat het MyKinsta dashboard zo superieur maakt ten opzichte van andere portalen en controlepanelen.

Veel MyKinsta functies zijn rechtstreeks afkomstig van de feedback van onze klanten en we stellen de meningen en input van onze klanten zeer op prijs. We luisteren actief naar alle verzoeken en suggesties, en als er dingen zijn om het leven van iedereen gemakkelijker en productiever te maken, dan kan je erop rekenen dat wij ernaar kijken.

Geoptimaliseerd voor WooCommerce en Easy Digital Downloads

Het platform van Kinsta is geoptimaliseerd om effectief om te gaan met de complexe zaken en unieke uitdagingen die komen kijken bij het beheren van e-commerce sites. Kinsta is geoptimaliseerd voor e-commerce sites. We kunnen helpen de snelheid en prestaties van je WooCommerce of je Easy Digital Downloads winkel te verbeteren.

We doen dit op verschillende manieren, waaronder:

Hoewel Media Temple zelfbeheerde e-commerce diensten aanbiedt, bieden ze geen specifieke features die zijn gericht op gebruikers van WooCommerce of Easy Digital Downloads op hun gedeelde en WordPress hostingpakketten.

In plaats daarvan worden e-commerce gebruikers verwezen naar de VPS pakketten of de managed pakketten voor Amazon Web Services (AWS). Neem voor specifieke details of prijsinformatie contact op met het Media Temple team.

Het is ook belangrijk om te onthouden dat snelheid essentieel is als het gaat om online storefronts. Als de snelste WordPress host die er is, zorgt Kinsta ervoor dat prestaties nooit een probleem zijn.

Elk jaar brengt Review Signal een performancetestrapport uit van de meest populaire webhosts in onze industrie. De afgelopen vijf jaar heeft Kinsta elk jaar de “Top Tier” performance behaald!

Laten we eens kijken naar de resultaten van de meest recente webperformancetest waaraan zowel Kinsta als Media Temple deelnam, om te kijken hoe ze zich verhouden. Zowel Kinsta’s als Media Temple’s managed WordPress bedrijfspakketten werden beoordeeld. Review Signal maakte bij elke provider identieke dummysites om de tests uit te voeren.

Webperformance benchmarks

Om de totale laadtijd in seconden te meten, gebruikte het platform WebPageTest.org om 11 verschillende geografische locaties te testen:

KinstaMedia Temple
Dulles0.771.064
Denver0.5450.608
Los Angeles0.9470.901
Londen1.1511.341
Frankfurt1.7071.925
Mauritius4.4666.576
Singapore2.1652.164
Shanghai22.7722.061
Tokio2.1141.811
Sydney1.7852.071
São Paulo1.8482.118

Kinsta versloeg Media Temple in 7 van de 11 tests.

Wat betreft het testen van de uptime, werd er gebruikgemaakt van twee diensten: UptimeRobot en StatusCake. Kinsta had een perfecte score op Uptime Robot en scoorde bijna perfect op StatusCake. Media Temple haalde tijdens beide tests niet de 100%:

KinstaMedia Temple
Uptime Robot100%99.97%
StatusCake99.98%99.96%

De volgende test is de Blitz.io test, die gedurende 60 seconden 1 tot 3.000 gebruikers testte om de prestaties van het cachingsysteem van elke site te beoordelen:

KinstaMedia Temple
Verzoeken81,38644,310
Fouten333,581
Timeouts0450
Gemiddelde hits per seconde1,356739
Gemiddelde reactietijden84249
Snelste respons84 ms189 ms
Korste respons86 ms676 ms

Zoals je kan zien, presteerde Kinsta significant beter dan Media Temple. We hadden bijna geen fouten en geen timeouts, en snelle reactietijden.

In de Load Storm tests werd er geschaald van 500 tot 5.000 gebruikers gedurende 30 minuten, met  de piek na 10 minuten:

KinstaMedia Temple
Totaal aantal verzoeken671,665775,277
Totaal aantal fouten4734,144
Piek RPS528.38616.05
Gemiddelde RPS373.15430.71
Piek reactietijd (ms)9,99115,334
Gemiddelde reactietijd (ms)285761

Zoals je kan Kinsta had niet alleen aanzienlijk minder fouten, maar ook veel snellere reactietijden. Als het gaat om WordPress prestaties, is Kinsta een superieur alternatief voor Media Temple.

Code-review tools

Kinsta is ontwikkelaarvriendelijk

Veel van onze teamleden zijn zelf ontwikkelaars en engineers, dus we begrijpen wat het betekent om een ‘ontwikkelaarsvriendelijk’ product te maken Tools. De tools van Kinsta zijn gebouwd met ontwikkelaars in het achterhoofd.

Als jouw managed WordPress host biedt Kinsta een uitgebreide verzameling tools en features om de efficiëntie van je workflow en productie te stroomlijnen. Deze functies bieden je volledige controle en bieden functionaliteiten die je niet per se met Media Temple zou krijgen, waaronder:

Een ander verschil dat we willen bespreken – en een belangrijke – betreft SSL certificaten. In tegenstelling tot Kinsta bevat Media Temple bij de meeste abonnementen geen SSL certificaten. Hoewel certificaten zijn inbegrepen bij de Professional WordPress pakketten, is dit alleen het geval wanneer je voor jaarlijkse facturering kiest.

Media Temple biedt standaard SSL certificaten aan, beginnend bij $75 per jaar voor een enkel domein. Multi-domein en Wildcard SSL certificaten kunnen niet worden geïnstalleerd op managed WordPress abonnementen.

Bij Kinsta bevat elk pakket daarentegen een gratis one-click SSL integratie met Let’s Encrypt. Je kan indien gewenst ook je eigen certificaten installeren. Je kan rechtstreeks vanuit het MyKinsta dashboard HTTPS inschakelen en je SSL certificaten importeren.

Overzicht van vergelijking features

KinstaMedia Temple
PrijzenPakketten beginnen bij $30/maandPakketten beginnen bij $20/maand
Niet-goed-geld-terug-garantie30 dagen30 dagen
Verschillende pakketten10 (exclusief op maat gemaakte pakketten)8 (2 voor managed WordPress hosting)
Premium 24/7 ondersteuningAlle pakkettenVerschilt per pakket
Kern infrastructuur (GCP)Voor alle pakketten hetzelfde (GCP)Varieert per pakket (AWS)
SSH toegangAlle pakkettenVerschilt per pakket
Wereldwijde datacenters24 locaties1 locatie
Aantal continenten51
BandbreedtelimietenGeen limieten (binnen AUP)Verschilt per pakket
Containertechnologie100% isolatie van bronnen voor elk pakketNiet gespecifieerd
Gratis migratiesAlle pakkettenX
TestomgevingAlle pakkettenAlle pakketten
PHP versiesPHP 7.1, 7.2, 7.3 7.4PHP 5.6, 7.2
Wisselen van PHP engineMet één klik te wijzigen in het dashboardGebruikers kunnen in cPanel of Plesk van PHP versie wisselen
Gratis CDN34 (alle regio’s)Verschilt per pakket (10 regio’s)
Gratis SSL certificatenAlle pakkettenVerschilt per pakket
Uptime monitoringAlle pakkettenPremium add-on
ResourcelimietenOnly limited by PHP workersVerschilt per pakket
Ondersteuning MultisitePro pakketten en hogerX
Wekelijkse automatische MySQL database-optimalisatiesX
GeoIPX
Ondersteuning reverse proxyVPS pakketten
Redis add-onX
Elasticsearch add-onX
Ondersteuning voor New Relic APMAlleen op managed AWS pakketten
Meertalig dashboardEngels, Spaans, Duits, Nederlands, Portugees, Italiaans, Frans, Zweeds, Deens, JapanNiet gespecifieerd

Het is ook vermeldenswaard dat Media Temple een lange lijst met beperkingen en niet-ondersteunde functies heeft in de ondersteuningsverklaring. Denk hierbij aan het installeren van externe scripts, apps en SSL certificaten.

Gratis migraties

Een ander aspect van Kinsta dat ons onderscheidt van Media Temple is heeft te maken met migraties. Kinsta’s ervaren en deskundige experts nemen het gehele migratieproces voor je uit handen. Dat betekent dat je je geen zorgen hoeft te maken over complexe zaken en dat je ook niet bang hoeft te zijn dat je belangrijke gegevens verliest.

We bieden nu zelfs voor een beperkte tijd onbeperkte gratis migraties aan vanuit Media Temple! Of je nou één of tientallen sites wil verhuizen, onze probleemloze migraties zorgen voor een eenvoudig, moeiteloos proces.

Om aan de slag te gaan, hoef je alleen ons aanvraagformulier voor sitemigratie in te vullen. Van daaruit neemt ons team contact met je op om een tijdstip in te plannen, een die zorgt voor minimale downtime en onderbrekingen. Je kan de status van je migratie makkelijk volgen via je MyKinsta dashboard.

Palash Bakshi
Palash Bakshi

@voompla verhuisd om een veilige #https te krijgen. Het team vond de gids van @kinsta eenvoudig & nuttig. Blij om te investeren in technologie waarvan de lezers profiteren.

Dit verschilt nogal van de migratie-ervaring die je kan verwachten als Media Temple gebruiker. Media Temple biedt geen gratis migraties van andere hostingproviders.

Als je wil dat iemand van hun team voor jou een migratie uitvoert, moet je een vergoeding betalen voor de “On-demand Service” add-on, of hun abonnement “Advanced Support” aanschaffen ($199 per maand).

Bij Kinsta verhuizen onze WordPress experts je site helemaal gratis, wat je zowel tijd als geld bespaart.

Support door experts

Bij Kinsta maakt het niet uit welk pakket je hebt of op welk tijdstip je bij onze support aanklopt. We stellen onze klanten altijd op de eerste plaats. Onze experts zijn 24/7 beschikbaar en behandelen elk probleem altijd als de hoogste prioriteit.

Om de klantenondersteuning voor de klant zo makkelijk en snel mogelijk te maken, werken we met het klantenberichtplatform Intercom. Bovendien wordt alle communicatie gelogd, zodat je je nooit hoeft te herhalen als je met een nieuwe supportmedewerker spreekt.

Kinsta ondersteuning is niet alleen gebruiksvriendelijk, het is ook ongelooflijk snel. De initiële gemiddelde reactietijd op een ticket is minder dan twee minuten!

Maar snelheid zonder kwaliteit is niks. De WordPress experts van Kinsta bieden altijd deskundig advies en begeleiding, en daarom zijn onze beoordelingen van klantenondersteuning zo hoog.

De afgelopen twee jaar verlieten bijna al onze klanten blij of tevreden hun chatsessie:

Grafiek van hoe klanten van Kinsta hun gesprek met de hostingsupport beoordeelden.
Grafiek van hoe klanten van Kinsta hun gesprek met de hostingsupport beoordeelden. 

Kinsta biedt support aan in meerdere talen en we beschikken over een kennisbank in meer dan 10 talen.

Ik heb een WordPress-site met meer dan 8.000 berichten/pagina’s overgezet naar hun servers en hun ondersteuning was fantastisch. Ik ben gewend van mijn vorige host om voor alles toegang te moeten vragen en al het werk zelf te moeten doen, maar Kinsta doet er alles aan om mij niet alleen toegang te geven, maar ook de problemen op te lossen. Het voelt alsof ik betaal voor veel meer dan alleen een hostingplatform, maar ook een service/support-systeem die 24/7 voor me klaarstaat om me binnen enkele minuten te helpen. Dat is echt heel fijn!

Media Temple biedt niet hetzelfde niveau van ondersteuning, althans niet zonder vergoeding. Het heeft gelaagde ondersteuningsopties, met abonnementsdiensten voor uitgebreidere ondersteuning. Deze “Advanced Support” is beschikbaar voor $199 per maand.

Veilig en beschermd

Bij Kinsta zijn we van mening dat beveiliging een hoofdbestanddeel is van betrouwbare hostingservices. Kinsta begrijpt hoe essentieel beveiliging is en daarom nemen we zowel actieve als passieve maatregelen om je sites te beschermen tegen kwaadwillenden.

Kinsta’s beveiligde hostingplatform monitort je site elke twee minuten op uptime en kent ook softwarematige beperkingen. Om die reden kunnen we DDoS aanvallen detecteren terwijl ze plaatsvinden en voorkomen dat schadelijke code ons netwerk binnendringt.

Andere geavanceerde beveiligingsfeatures van Kinsta zijn onder andere:

We handelen altijd snel en communiceren duidelijk. Als we op de hoogte worden gebracht van een kwetsbaarheid op je site, nemen we zo snel mogelijk contact met je op en houden we je op de hoogte van de te doorlopen stappen. Mocht er onverhoopt wel iets met je site gebeuren, dan bieden we een gratis 100% hack-fix garantie.

Helaas is deze mate van hoogdwaardige beveiliging niet bij alle Media Temple abonnementen inbegrepen. Als je bijvoorbeeld een Web Application Firewall (WAF) wil gebruiken, dan moet je een “Security Pack” add-on kopen of deze aanschaffen als standalone dienst. Hetzelfde geldt voor noodherstel, scannen en verwijderen van malware en SSL certificaten.

Kinsta is wereldwijd aanwezig

Kinsta heeft een enorme wereldwijde aanwezigheid, waaronder 24 datacentra (dit worden steeds meer) verspreid over vijf continenten. Het maakt niet uit welk pakket je hebt: bij ons kan je voor elk van je website gratis een verschillend datacenter kiezen.

De huidige locaties van Kinsta zijn onder meer:

Als het om datacenters gaat, is Media Temple eenvoudigweg niet te vergelijken. Het heeft alleen servers in Californië.

Geef de levering van je content een boost met Kinsta CDN

Kinsta begrijpt het belang van websiteprestaties en daarom nemen we gratis bandbreedte op in al onze pakketten. Bovendien werken we samen met KeyCDN. Dit premium HTTP/2 en IPv6-enabled Content Delivery Network (CDN) wordt ondersteund door een content delivery-architectuur die is ontworpen voor hoge doorvoer en minimale vertraging.

Met Kinsta als je WordPress host, wordt je content geleverd en gecachet vanuit de 34 wereldwijde POP’s van dit CDN. Deze locaties omvatten alle grote regio’s, waaronder Azië, Amerika, Europa, Australië, Zuid-Amerika en Afrika!

De pakketten van Media Temple bevatten geen wereldwijde CDN’s. Die functie is alleen beschikbaar als onderdeel van de Security Pack service ($19 per maand voor één site) of als een standalone functie (voor een extra $10 of $30 per maand).

Beste affiliate-programma in de industrie

Bij Kinsta waarderen we onze klanten en doen we er altijd alles aan om je verwachtingen te overtreffen. Dit leidt tot tevreden klanten die maar al te graag anderen vertellen over onze prachtige producten en diensten. Deze toewijding en waardering hebben geholpen onze positie als een van de snelstgroeiende managed WordPress hosts te versterken!

We zijn daarom verheugd dat we deze tevreden klanten ook een deel van de winst kunnen geven, dankzij ons affiliate-programma – en dit is een van de best betalende affiliateprogramma’s in de hostingbranche. Of je nu een blogger bent of een directeur van een Fortune 500 bedrijf, je kan met ons samenwerken om in onze winst te delen en te profiteren van onze inkomsten.

Affiliates kunnen bij Kinsta tussen de $50 en $500 (afhankelijke van het pakket) verdienen voor elke doorverwezen aanmelding. Bovendien ontvangt je een maandelijks terugkerende commissie van 10% voor de gehele levensduur van klanten die je doorverwijst. Aangezien 4% van onze nieuwe klanten ook klant BLIJFT (en we dus een indrukwekkend laag churnpercentage hebben van 4%), biedt ons affiliateprogramma je een prachtige kans om een passief inkomen te verdienen.

Verder willen we voorkomen dat je te maken krijgt met ingewikkelde externe platforms. Daarom hebben we ons eigen unieke WordPress hosting affiliatedashboard gemaakt.

Kinsta heeft ook een affiliateprogramma. Maar het platform is niet erg transparant over wat je kan verdienen en over de uitbetalingen, afgezien van de claim dat je “onbeperkt verdienpotentieel” hebt. Verder wordt dit programma gerund vanuit een extern affiliatenetwerk.

Sluit je aan bij alle mensen die al naar Kinsta zijn overgestapt

Het is de missie van Kinsta om je de snelste, meest veilige en nieuwste technologieën te bieden. Daarom zijn we altijd aan het evolueren, aanpassen en innoveren.

Als je hier bewijs van wil, bekijk dan eens onze vele feature-updates! Geen andere host in de industrie brengt met dezelfde snelheid en frequentie nieuwe functies, tools en integraties uit als Kinsta dat doet.

We zijn – als alternatief voor Media Temple wat betreft WordPress hosting –  trots op ons platform en staan achter onze service. We willen ook dat jij helemaal tevreden bent met je hosting. Daarom bieden we altijd een 30 dagen niet-goed-geld-terug-garantie en is het niet nodig om langetermijncontracten te sluiten.

Als je klaar bent om de overstap te maken van Media Temple en over te schakelen naar een betere hostingprovider, probeer Kinsta dan 30 dagen zonder risico!