Bij Kinsta weten we dat het tekenen van een arbeidscontract een sprong in het diepe betekent tussen een organisatie en een professional, in de oprechte hoop samen een zinvolle, bevredigende toekomst op te bouwen.

Wanneer mensen bij Kinsta in dienst treden, beloven deze teamleden een deel van hun tijd en energie aan onze organisatie te besteden, en met toewijding en passie aan een overvloed aan projecten te werken. Maar wat is onze belofte aan hen?

In dit artikel behandelen we de redenen achter onze inspanningen op dit gebied, evenals de stappen die we hebben genomen om tot een aantrekkelijke en realistische tekst te komen: onze belofte aan onze huidige en toekomstige teamleden.

Waarom schreven we een belofte aan ons team?

Onze belofte zwart op wit zetten helpt ons herinneren waar we voor staan in relatie tot wat werkelijk ons kostbaarste bezit is: de mensen in ons heden en in onze toekomst. In professionele omgevingen wordt dit soort belofte een Employer Value Proposition (of EVP) genoemd.

We besloten onze belofte te delen met onze huidige werknemers als herinnering aan wat ze van ons kunnen verwachten.

We stelden ook vast dat we onze verklaring zouden gebruiken om toekomstige teamleden te inspireren en aan te trekken die goed bij ons zouden passen.

Zin in een voorproefje? Hier is een kort fragment uit onze EVP:

Je bent trots op je baan. Onze leiders houden je hand niet vast, maar ze staan altijd achter je als je om hulp vraagt.

De content geïnspireerd door onze verklaring moet onze potentiële nieuwkomers informeren over onze verwachtingen en eigenaardigheden, terwijl we onze “persoonlijkheid” modelleren via onze toon.

Nu zijn we ons ervan bewust dat het simpelweg lezen van onze content je niet de diepgaande kennis van Kinsta kan geven die je zou hebben als je al een tijdje met ons had gewerkt. Toch zal het je helpen een duidelijker beeld te krijgen van hoe we werken en met mensen omgaan.

Als je je geïnspireerd en gestimuleerd voelt door wat hieroner staat, zul je eerder geneigd zijn om verder te onderzoeken en op een dag ons team te komen versterken.

Zo niet, dan sluit je je tabblad en ga je verder met je leven. Even goede vrienden.

Hoe hebben we onze belofte geschreven?

Om de belofte van ons bedrijf te schrijven hebben we onze hele cultuur in één verklaring samengevat, nadat we die door de lens van onze teamleden hadden gefilterd.

Om dat te doen is er geen bron zo waardevol als onze huidige en vroegere teamleden. En dat is precies waar we begonnen: vanuit hun diepste kennis van het bedrijf en van wat hen in de eerste plaats tot ons aantrok.

We verstuurden een feedbackformulier voor werknemers om inzichten te verzamelen over wat voor Kinstanians het belangrijkst is, en vroegen onze teamleden wat ze het leukst vonden aan hun ervaring met ons, wat ons volgens hen onderscheidt van andere werkgevers, en nog veel meer.

We gingen diep! We verzamelden ook elke beoordeling op ons Glassdoor profiel.

Bij deze twee bronnen verzamelden we meer dan 1000 comments. We bekeken ze een voor een, waarbij we elke reactie zorgvuldig tagden om bij te houden hoe vaak verschillende feedback elkaar overlapte.

We besteedden bijzondere aandacht aan de negatieve opmerkingen, zowel omdat we sterk geloven in opbouwende kritiek als omdat het laatste wat we willen is dat onze werknemers zich minder dan tevreden voelen.

Deze specifieke recensie behoort voor ons tot de meest hartverwarmende:

Iedereen (en ik bedoel iedereen vanaf de top) is vriendelijk, behulpzaam, positief, bemoedigend en een van de besten in wat ze doen.

We leveren een geweldig product, en iedereen is trots op zijn of haar unieke bijdrage.

We spreken elke dag onze waardering en dank naar elkaar uit. Maar dat is alleen mogelijk omdat het bedrijf geweldige mensen weet aan te nemen. Dat maakt het verschil in de wereld. Ik geloof dat het talentacquisitieteam van Kinsta het beste in de branche is.

Inclusiviteit. Kinsta leeft dat na, ze zeggen het niet alleen. Ik behoor tot twee groepen die routinematig worden gediscrimineerd of over het algemeen worden gepasseerd voor een baan, maar ik heb hier nooit iets anders gevoeld dan gastvrije acceptatie.

Toen we eenmaal een duidelijker beeld hadden van wat onze teamleden het meest waardeerden aan het werken met ons, begonnen we onze inzet naar het volgende niveau te tillen.

Wat is de volgende stap?

We kunnen niet wachten tot je ons beter leert kennen terwijl we alle content delen die voortkomt uit dit onderzoek onder onze mensen. Je kunt meer artikelen, video’s en initiatieven verwachten waarin we onze ware aard willen laten zien.

Als je na het lezen het gevoel hebt dat je meer wilt weten over Kinsta, bekijk dan onze berichten op LinkedIn, Twitter en TikTok (we zullen binnenkort op je #foryoupage verschijnen). Bekijk ook onze Glassdoor; niemand kent ons immers beter dan onze eigen teamleden!

We willen dit afronden met een shoutout naar alle Kinstanians voor het delen van hun ervaringen met ons en het helpen van onze inzet naar het volgende niveau.

Elena Galli

Elena, a Kinsta team member, is passionate about all things employer branding-related, as well as diversity, equity, inclusion, and belonging. She has years of experience in the recruitment marketing niche and a background in content marketing. Elena has published blog posts, white papers, and newsletters; hosted several webinars; and ideated, scripted, and hosted the video series The Tea On Recruiting.