Beschikbare regio’s voor C2

C2 machines zijn te vinden in de meerderheid van de 36 GCP datacenters die beschikbaar zijn voor onze klanten. Je vindt deze machines op de volgende locaties:

 1. Changhua County, Taiwan (asia-east1)
 2. Hong Kong (asia-east2)
 3. Tokyo, Japan (asia-northeast1)
 4. Osaka, Japan (asia-northeast2)
 5. Seoul, South Korea (asia-northeast3)
 6. Mumbai, India (asia-south1)
 7. Delhi, India (asia-south2)
 8. Jurong West, Singapore (asia-southeast1)
 9. Jakarta, Indonesia (asia-southeast2)
 10. Sydney, Australia (australia-southeast1)
 11. Melbourne, Australia (australia-southeast2)
 12. St. Ghislain, Belgium (europe-west1)
 13. London, United Kingdom (europe-west2)
 14. Frankfurt, Germany (europe-west3)
 15. Eemshaven, Netherlands (europe-west4)
 16. Zurich, Switzerland (europe-west6)
 17. Montréal, Canada (northamerica-northeast1)
 18. Toronto, Canada (northamerica-northeast2)
 19. São Paulo, Brazil (southamerica-east1)
 20. Council Bluffs, Iowa, USA (us-central1)
 21. Moncks Corner, South Carolina, USA (us-east1)
 22. Ashburn, Virginia, USA (us-east4)
 23. Columbus, Ohio, USA (us-east5)
 24. The Dalles, Oregon, USA (us-west1)
 25. Los Angeles, California, USA (us-west2)
 26. Salt Lake City, Utah, USA (us-west3)
 27. Las Vegas, Nevada, USA (us-west4)

Als je nieuwsgierig bent naar waar een van je bestaande sites gehost wordt, kun je dit vinden onder het tabblad “Info” van jouw site in het MyKinsta dashboard. Je kunt dit ook vergelijken met onze lijst van datacenterlocaties.

Datacenter locatie in MyKinsta.
Datacenter locatie in MyKinsta.

Wat je moet weten

We hebben – in de regio’s die momenteel C2 ondersteunen – met succes alle klantensites naar C2 gemigreerd. Zodra Google Cloud Platform meer C2 instanties beschikbaar stelt in nieuwe regio’s, zal ons team er alles aan doen om ook de sites daar naar de nieuwe infrastructuur te verhuizen. Als je momenteel klant bent van Kinsta, dan is dit wat je moet weten over toekomstige C2 migraties.

 • In plaats van het live migreren van individuele sites (wat maanden in beslag zou nemen), verhuizen we hele machines naar de nieuwe architectuur. Zo kan iedereen zo snel mogelijk profiteren van de prestatiewinst.
 • Wanneer gemigreerd, zal er een kleine hoeveelheid downtime per machine zijn (5-10 minuten). Maar dit zal gebeuren tijdens onze onderhoudsvensters, of liever gezegd tijdens de daluren op basis van de regio waarin uw site zich bevindt. Op onze Statuspagina kan je het gepland onderhoud vinden voor elke locatie. Je kan je voor elk afzonderlijk datacenter aanmelden om updates te ontvangen.
Gepland onderhoud
Gepland onderhoud
 • Tijdens het proces zullen geen IP-adressen veranderen.
 • Voor degenen onder jullie op onze dedicated pakketten die willen migreren, zul je moeten chatten met ons sales team, aangezien deze op een per casus basis worden behandeld.
 • Als jij je in een regio bevindt waar een C2 machine niet beschikbaar is en je wilt verhuizen, dan kun je contact opnemen met ons support team om deze te migreren. Houd er rekening mee dat je jouw sites altijd het dichtst bij de plaats moet hosten waar de meerderheid van je klanten en bezoekers zich bevinden. Dit helpt de netwerklatentie en TTFB te verminderen.

Samenvatting

Het is belangrijk voor ons team dat we onze belofte van het leveren van hoogwaardige WordPress-hosting blijven nakomen. Wij begrijpen heel goed dat dit voor velen van jullie een van de belangrijkste redenen is om voor ons te kiezen in plaats van voor de concurrentie. Daarom zijn we blij dat we de compute-geoptimaliseerde C2-machines voor iedereen kunnen uitrollen, ongeacht het pakket dat je hebt.

Of je nu een low-traffic blog of een veeleisende WooCommerce site hebt, je zult met Kinsta kunnen meegroeien en snelheden kunnen bereiken die sneller zijn dan je ooit voor mogelijk hebt gehouden.

Er is ook de mogelijkheid van het boosten van je algehele optimalisatie door het minificeren van je code. Kinsta heeft een codeminificatiefeature ingebouwd in het MyKinsta dashboard, waardoor klanten met een simpele klik automatische CSS en JavaScript minificatie kunnen inschakelen.

We realiseren ons dat sommigen van jullie misschien nog vragen hebben. Als je  een Kinsta klant bent, kun je een ticket openen bij ons support team, en wij helpen je graag verder. Heb je vragen over het kiezen van het juiste hostingpakket bij Kinsta, neem dan contact op met sales.

Zorg ervoor dat je alle andere geweldige features bekijkt die we hebben uitgebracht en abonneer je op onze nieuwsbrief om op de hoogte te blijven van alle laatste veranderingen.

Brian Jackson

Brian heeft een enorme passie voor WordPress, gebruikt het al meer dan tien jaar en heeft zelfs al aantal premium plugins ontwikkeld. Brian houdt van bloggen, films en hikes. Kom in contact met Brian op Twitter.